11 medali Hwaranga w Legionowie!

0
Ekipa Hwaranga przywiozła z Legionowa worek medali Fot. UKS Hwarang

W Legionowie odbył się Puchar Polski Legionowo Cup w taekwondo olimpijskim. W zawodach wystartowało ponad 700 zawodników w kategorii młodzików, kadetów, juniorów i seniorów. Wrzesiński UKS Hwarang reprezentowało 16 zawodników, którzy wywalczyli 11 medali.

Kategoria młodzików:
1 miejsce – Jakub Filipczak (-57kg)
2 miejsce – Michał Filipczak (-52kg)

Kategoria kadetów:
2 miejsce – Nikola Haremza (-59kg)
3 miejsce – Kacper Kasperski (-41kg)

Kategoria juniorów:
1 miejsce – Weronika Przybysz (+68kg)
1 miejsce – Wiktoria Grześkowiak (-42kg)
3 miejsce – Patrycja Kasperska (-63kg)

Kategoria seniorów:
1 miejsce – Dagmara Haremza (+73kg)
1 miejsce – Weronika Przybysz (-73 kg)
2 miejsce – Krystian Haremza (-87kg)
3 miejsce – Olga Bachorska (-73kg)

W zawodach rozegranych w Legionowie wystartowali też: Jakub Wawrowski, Jagoda Chmielewska, Alicja Muchowicz, Martyna Waszak, Adam Andrzejak i Iga Bachorska.

Tomasz Haremza, trener i prezes Hwaranga: – Zawody w Legionowie były otwarciem rywalizacji na przyszły rok. Nasi zawodnicy zbierają punkty do rankingu PZTO które mają wyłonić składy kadr narodowych i wojewódzkich na przyszły rok. Bardzo wysoką formę pokazali juniorzy startujący też w kategoriach seniorskich. Tutaj zajęliśmy 4 miejsce w klasyfikacji generalnej turnieju. Za tydzień troje zawodników powołanych w skład reprezentacji Polski wystartuje w Pucharze Świata G1 Serbia Open w Belgradzie. Będą to: Krystian i Dagmara Haremza oraz brązowa medalistka Mistrzostw Europy Juniorów w Hiszpanii – Weronika Przybysz.

AG

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię