16 mandatów karnych oraz 4 pouczenia

To efekt działań policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego we Wrześni, którzy w ostatnich dniach przeprowadzili działania 'NURD - Zero Tolerancji”.

1

To efekt działań policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego we Wrześni, którzy w ostatnich dniach przeprowadzili działania 'NURD – Zero Tolerancji”. Działania miały na celu ograniczenie niebezpiecznych zdarzeń na drogach i poprawę świadomości kierowców, dotyczącą zasad bezpiecznego poruszania się w szczególności wobec pieszych. Rzecznik wrzesińskiej policji Adam Wojciński:

Akcja odbyła się 1 oraz 2 sierpnia na terenie całego powiatu wrzesińskiego.

GP

1 KOMENTARZ

  1. A co ze świadomością rowerzystów korzystających z komórek podczas jazdy, przejeżdżających przez pasy w miejscach gdzie ich nie widać, wjeżdżających na czerwonym świetle, jeżdżących po chodnikach i drogach dla samochodów jak mają ścieżki rowerowe, gdzie poprawne oznaczenie rowerów, ilu rowerzystów jeździ po alkoholu? ilu rowerzystów ukarała policja? gdzie świadomość ich? gdzie świadomość pieszych którzy przebijają się przez drogę a 10 metrów dalej mają bezpieczne przejście? nie mówię że Ci kierowcy na karę nie zasłużyli jednak dlaczego kara się tylko kierowców samochodów?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię