9-latek przechodząc przez płot złamał rękę (wideo)

7

W środę 19 sierpnia, około godziny 18:00 na parkingu przy ul. Armii Poznań lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy zostali wezwani do dziecka, które doznało urazu ręki.

Mówi rzeczniczka prasowa LPR Justyna Sochacka:

Lądowisko zabezpieczali strażacy z JRG Września. (GP)

7 KOMENTARZE

      • decyzja dyspozytora i ciężko ją krytykować… pytanie czy szpital we Wrześni nie mógł obsłużyć tego zdarzenia czy stan był aż tak poważny? jeżeli nie mógł obsłużyć to dlaczego i gdzie były karetki ze szpitala?

        • Karetka ze szpitala zaopatrzyła dziecko i podjelala decyzję o transporcie LPR. We Wrześni nie ma chirurgii i ortopedii dziecięcej więc potrzebny był natychmiastowy transport do Poznania. Jeśli lekarz z LPR przyjął pacjenta na pokład znaczy że ocenił jego stan i wezwanie było uzasadnione

  1. Września nie operuje dzieci. Wszytskie przypadki operacyjne są zawsze kierowane do Poznania. U mnie syn jak mial złamaną nogę to miał szczęście, że to mu się przytrafiło do południa w dzień roboczy, ponieważ w pracy był chirurg. Po przeswietleniu mu założono gips. Gdyby było coś poważniejszego, to nie ma co się nawet fatygowac do Wrześni do szpitala.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię