Sprzedam dom w pięknej okolicy.

Dzień dobry,
mam na sprzedaż nowy dom w malowniczej miejscowości Sokolniki koło Wrześni.
Dom wybudowany na podstawie projektu Nawojki:

Dom ma 117 m2 powierzchni użytkowej. Na parterze znajduje się:
– wiatrołap
– korytarz
– łazienka
– kuchnia (jedno okno z widokiem na rzekę, a drugie na staw z zagajnikiem)
– pomieszczenie gospodarcze
– salon z wyjściem na taras z możliwością zrobienia antresoli.
W domu znajduje się przyłącze wody. Wykonana została elektryka w bardzo nowoczesny sposób:
– nowoczesne ledy zapalające się na czujkę zarówno w domu w korytarzu jak i na zewnątrz na schodach prowadzących do domu
– podświetlenie elewacji od dołu
– oświetlenie kierunkowe domu i działki
– dodatkowa instalacja awaryjna, na wypadek braku prądu
– przyłącze przystosowane pod klimatyzację.

Na tarasie znajduje się przyłącze pod jacuzzi i wyprowadzonym przewodem kominowym umożliwiającym zamontowanie pieca ogrzewającego wodę, Z drugiej strony tarasu gniazdo siłowe przystosowane do umieszczenia tam sauny.

Wykonane zostały tynki wewnętrzne na najlepszych i najdroższych materiałach. Tynk gipsowy Dolina Nidy Alfa- lekki plus.Na zdjęciach widać, że są świeże i dopiero schną. Ściany bardzo gładkie gotowe do malowania.

Zakupiony został również materiał na pokrycie dachu. Gont bitumiczny Matizol (bardzo ciepły, gruby, klejony po całości, przeznaczony na export na Skandynawię, w kolorze zielonym pasującym do otoczenia). Prawie dwie strony dachu są już położone wraz z oknami poddaszowymi z grupy fakro. Konstrukcja dachu jest bardzo solidna co pozwala na założenie nawet najcięższej dachówki. Kominy zostały wykonane ze starej, stuletniej cegły po rozbiórce spichrza.

Drzwi wejściowe zostały wykonane na specjalne zamówienie w oparciu o indywidualny projekt. Drzwi wykonywał rzemieślnik w Bieszczadach. Skrzydło bez ościeżnicy waży około 180 kg. Drzwi wykonane są w całości z dębu, rzeźbione dłutem. Drzwi na miejscu zostały wycenione na 14 500 zł.

Poddasze zawiera 3 sypialnie i dużą ustawną łazienkę. W łazience zamontowane zostało okno z witrażem o wielkości 1,20 x 1,20 wykonanym metodą Tiffany’ego. Witraż został włożony między 2 szyby i złożony w fabryce okien PCV. Koszt okna 6 500 zł.

Dom znajduje się na pięknie położonej działce. Z jednej strony widok na górkę porośniętą drzewami i łąkę, z tyłu działki po całej jej długości płynie rzeka Wrześnica (działka ma dostęp do rzeki). Do domu prowadzi utwardzony wjazd. Działka jest obsadzona, a w zagajniku rosną maślaki. Obok domu został wykopany staw o powierzchni 1500 m2. Staw jest zarybiony (karp i amur). Nad stawem znajduje się również drewniany domek (2 pomieszczenia i łazienka).

Zapraszam do obejrzenia posiadłości.

Mail: sylwiaked@poczta.fm - Telefon: 506 - Cena w zł: 450000 zł - Id ogłoszenia: 1488962913