Alarm bombowy we wrzesińskich szkołach

2

Dzisiaj o godzinie 7:20 straż pożarna i policja otrzymały zgłoszenie, że w Liceum Ogólnokształcącym im.Henryka Sienkiewicza podłożona jest bomba.

Na miejsce natychmiast pojechały dwa zastępy straży i policja. Po ewakuowaniu pracowników rozpoczęły się poszukiwania ładunku. Strażacy zablokowali też ruch w okolicy. O 8:30 zapadła decyzja o przeprowadzeniu egzaminu.

Informacje o ładunkach wybuchowych trafiły też do Zespołu Szkół Politechnicznych i Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. We wszystkich szkołach egzamin rozpoczął się bez przeszkód.

M.J.

Fotogaleria

 

2 KOMENTARZE

  1. Niestety organizacja ruchu bardzo słaba. Pomimo tego, że zdarzenie miało miejsce w porannych godzinach szczytu, to wjazd na ul. Witkowską zablokowano tylko od strony miasta. Od ul. Wojska Polskiego ok. 7:50 można było normalnie wjechać i zawracające na tym fragmencie auta tylko potęgowały chaos. Wystarczyło podstawić dwa pachołki lub strażaka/policjanta (w sumie to bez większej różnicy :PPP) przy samym skrzyżowaniu…

    • Od wojska Polskiego ludzie dojezdzali do enei sklepu i swoich domów więc po co im utrudniać życie Każdy stojąc na skrzyżowaniu witkowska/wojska widział wóz strażacki w poprzek drogi, co oznaczało że ruch jest zamknięty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię