Ale kabaret! Na próbie show (galeria)

0

16 grudnia w sali widowiskowo-kinowej w Pyzdrach będzie można zobaczyć samorządowców w niecodziennej odsłonie. Zostanie tam wystawione Charytatywne Show dla 3-letniej Julki chorej na białaczkę.

Bardzo Nieformalna Grupa Artystyczna składa się przede wszystkim z samorządowców, którzy odczarowują politykę i pokazują, że potrafią śmiać się z siebie. 16 grudnia w sali widowiskowo-kinowej w Pyzdrach wystawią charytatywne show. O szczegółach mówi reżyser przedstawienia Kuba Liberkowski.

Julka ma 3 lata i pochodzi z Pietrzykowa Kolonii. Niestety jej rodzina jest w trudnej sytuacji finansowej i potrzebuje środki na leczenie dziewczynki. Zaplanowano dwa przedstawienia – o 16:00 i o 18:00.

W show wystąpią między innymi radni z Kołaczkowa i Pyzdr – Małgorzata Jakubowska, Robert Ptaszyński, Danuta Grabowska, Robert Nowak, zastępca starosty wrzesińskiego Waldemar Grzegorek oraz gościnnie burmistrz Pyzdr Przemysław Dębski. Bilety można nabyć u artystów, w Centrum Kultury Sportu i Promocji w Pyzdrach oraz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pietrzykowie.
KK