Amwin oficjalnie otwarty

1
Fot. Amwin

Nowa siedziba Amwin oficjalnie otwarta. Polska firma z blisko 25-letnim doświadczeniem mieści się w biurowcu przy ul. Kaliskiej 1D we Wrześni.

Amwin ma na swoim koncie prawie 200 zrealizowanych inwestycji dla polskich i zagranicznych inwestorów. Koncentruje się na przygotowaniu pełnego projektu budowlanego i kompleksowej realizacji hal i budynków biurowych. Jak mówił Radiu Września właściciel firmy Marek Winter, dynamiczny rozwój Amwinu i stale poszerzający się zespół sprawił, że dotychczasowa siedziba przestała już spełniać potrzeby firmy. Stąd decyzja o zakupie biurowca przy Kaliskiej.

Dodajmy, że budynek liczy ponad 500 m2 powierzchni użytkowej. Obiekt jest rozpoznawalny i uznany w środowisku budowlanym. Ma na swoim koncie wiele nagród. To m.in.: kandydat do nagrody architektonicznej tygodnika Polityka w 2017 roku, finalista najważniejszego konkursu w tej dziedzinie na świecie, czyli berlińskiego World Architecture Festival, a także finalista „Obiektu Roku w systemach Aluprof 2018” czy zwycięzca plebiscytu portalu Bryla.pl.