APP Krispol czeka na lidera Krispol 1. Ligi

0

Dokończona została 25. kolejka spotkań Krispol 1. Ligi. O porażce 2:3 APP Krispol z UKS Mickiewiczem Kluczbork już informowaliśmy. W pozostałych meczach osiągnięto następujące wyniki:

Politechnika Lublin – SMS PZPS Spała 3:0
ZAKSA Strzelce Opolskie – Stal Nysa 3:1
AZS AGH Kraków – Lechia Tomaszów Maz. 1:3
Chrobry Głogów- BBTS Bielsko-Biała 0:3
MCKiS Jaworzno – Norwid Częstochowa 3:2
Gwardia Wrocław – KPS Siedlce 3:1
W tabeli Krispol 1. Ligi na 1. miejscu Stal Nysa 67 pkt., na 2. BBTS Bielsko-Biała 52, a na 3. LUK Politechnika Lublin 52 pkt.
APP Krispol Września jest na 6. miejscu ma 44 pkt. Wszystko wskazuje na to, że nawet porażka APP Krispol w zbliżającym się ostatnim meczu rundy zasadniczej sprawi, że APP Krispol pozostanie przed fazą play off na 6. pozycji i grać będzie albo z BBTS-em Bielsko Biała, albo z LUK Politechnika Lublin. Tylko zwycięstwo APP Krispol ze Stalą Nysa sprawi, że siatkarze Mariana Kardasa będą mogli pomyśleć o awansie czy to na 5. czy nawet na 4. miejsce w tabeli, ale będzie to o tyle trudne, że wyprzedzające naszych siatkarzy o 1 pkt ekipy Lechii Tomaszów Maz. i Gwardii Wrocław w ostatniej kolejce grają na własnym parkiecie – Lechia Tomaszów Maz. z LUK Politechniką Lublin, a Gwardia Wrocław z Chrobrym Głogów. Tak więc pomalutku sezon Krispol 1. Ligi wchodzi w decydująca fazę i z pewnością emocji nie zabraknie. A te najbliższe już w czwartek 12 marca, o godz 18:00. W hali sportowej przy ul. Słowackiego APP Krispol w tzw. meczu telewizyjnym podejmuje u siebie lidera, Stal Nysa. Tego meczu nie wolno przegapić.

AG

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o