APP Krispol kontra Luk Politechnika Lublin – pojedynek na szczycie tabeli

0

W sobotni wieczór nasi siatkarze rywalizowali z gośćmi z Lublina, wiceliderem rozgrywek I ligi. Niestety, przegrali ten mecz 1:3.

Jakie lekarstwo najlepsze na przegraną – oczywiście zwycięstwo. Po porażce w Nysie, w ostatniej kolejce, podopieczni Mariana Kardasa przystąpili do tego spotkania niezwykle skoncentrowani i na efekty nie trzeba było długo czekać. Pierwszy set nasza drużyna zagrała wspaniale jednak od drugiego starcia goście byli lepsi, co przeniosło się na końcowy wynik na tablicy – 1 : 3, w poszczególnych setach: 25-15, 19-25, 20-25 i 24-26.
Szkoda. bo był to przedostatni mecz w tym roku i miło byłoby zakończyć go z kompletem punktów. 15 kolejka zakończy tegoroczne rozgrywki I ligi i my zmierzymy się z ZAKSĄ Strzelce Opolskie. Oby było lepiej. MVP tego pojedynku został wybrany były gracz naszego klubu, a teraz atakujący Luk Politechnika Lublin – Damian Wierzbicki

Czy spodziewał się takiego wyboru.

W uzupełnieniu wypowiedzi Damiana Stal Nysa pokonała na wyjeździe SMS PZPS Spałę 3 :1 i jest zdecydowanym liderem I Ligi.

O podsumowanie pojedynku poprosiliśmy trenera APP Krispol – Mariana Kardasa.

 

Fotogaleria poniżej

M.J.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o