APP Krispol – Stal Nysa bez udziału publiczności

0

W najbliższy czwartek, o godz. 18:00, w hali sportowej przy ul. Słowackiego 41, odbędzie się mecz Krispol 1. Ligi pomiędzy APP Krispol, a liderem, Stalą Nysa. Mecz cieszył się ogromnym zainteresowaniem publiczności, bowiem od jego wyniku zależy pozycja naszego zespołu przed faza play off, odbędzie się jednak bez udziału publiczności.

W środę, w południe, do naszej redakcji wpłynął komunikat zarządu klubu KPS Progress, w którym czytamy:

W związku z szerzącym się niebezpieczeństwem zakażenia koronawirusem w Polsce, aby zminimalizować ryzyko infekcji, decyzją Zarządu Klubu KPS Progress, informujemy, że najbliższy mecz pomiędzy APP Krispol Września vs Stal Nysa, odbędzie się bez udziału kibiców. Decyzja jest podyktowana troską o nasze wspólne bezpieczeństwo.
Choć chcielibyśmy zagrać przed pełną halą naszych kibiców, zapraszamy Was wszystkich przed telewizory, mecz będzie transmitowany przez telewizję POLSAT SPORT, start o godzinie 18:00.
Więcej informacji podamy wkrótce na naszych kanałach social media. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do państwa dyspozycji. Mamy nadzieję, że kolejne spotkanie odbędzie się już w normalnej atmosferze, przy pełnych trybunach.
Ze sportowym pozdrowieniem i optymizmem!
Robert Wardak
Prezes Klubu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię