APP Krispol z Norwidem Częstochowa w play off

0

APP Krispol nie obronił pozycji wicelidera po rundzie zasadniczej. Przegrał we Wrocławiu z Gwardią 2:3 i przy porażce Ślepska Suwałki w Bielsku, również 2:3, po rundzie zasadniczej uplasował sie na 3 miejscu.

Mecz we Wrocławiu zapowiadał sie bardzo interesująco. Zwycięstwo za 3 punkty dawało zespołowi z Wrześni drugie miejsce i rozstawienie do przedostatniej kolejki play off. Niestety, nasza drużyna przegrała z Gwardią. Mimo że we Wrocławiu licznie stawili się kibice wrzesińskiego teamu, to niestety, musieli przełknąć gorycz porażki swego zespołu. Gwardia pokonała APP Krispol 25:23, 13:25, 25:20, 18:25, 15:13. Trzecia pozycja APP Krispol po rundzie zasadnieczej oznacza, że zagra on w 1. rundzie fazy play off z Norwidem Częstochowa.

W 1. rundzie play off zmierzą się:
Lechia Tomaszów Maz. (1) z KPS Siedlce (8)
Stal Nysa (2) z Gwardią Wrocław (7)
APP Krispol (3) z Norwidem Częstochowa (6)
Ślepsk Suwałki (4) z BBTS Bielsko (5)
Mecze toczyć się będą do 3. zwycięstw. Pierwsze dwa mecze z Norwidem APP Krispol rozegra w sobotę 9. i w niedzielę 10 marca – oba spotkania rozpoczną się o godz. 17:00. Pierwszy mecz rewanżowy odbędzie się w Częstochowie w czwartek 14. marca o godz. 20:30 i będzie transmitowany w TV Polsat. W przypadku wygranej z Norwidem APP Krispol zagra z wygranym zespołem z pary Stal Nysa – Gwardia Wrocław.

AG

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o