Awantura o Muchę

1
Tak obecnie prezentuje się pies Fot. archiwum prywatne

Właściciele restauracji w Gutowie Wielkim zostali posądzeni o znęcanie się nad psem. Choć nikt niczego im nie udowodnił, to internauci ich już skazali. 

Początek sprawie dał post opublikowany 14 lipca na fejsbukowej stronie Hejted:Spotted Września (zachowaliśmy oryginalną pisownię).

Hej, piszę do was gdyż właściciel restauracji (…) w Gutowie Wielkim przetrzymuje psa w strasznych warunkach, zwierzak jest schorowany i musi żyć w (…) odchodach. Proszę was, żeby ta sprawa nie ucichła bo cierpienie tego psa jest ogromne. Proszę przesyłajcie to dalej gdyż właściciel nic sobie nie robi z warunków w jakich żyje pies i uważa je za „normalne”.

Wpis został podparty czterema zdjęciami, na których widać psa zamkniętego w kojcu. Nic poza tym. To wystarczyło, by bił rekordy popularności – miał 2875 udostępnień i 422 reakcje.

Internauci nie zostawili suchej nitki na właścicielach czworonoga. Ci otrzymywali telefony od obcych osób, nawet z zagranicy.

Stanowisko właściciela psa oraz służb opublikujemy w jutrzejszym wydaniu „Gazety Radio Września”.

 

1 KOMENTARZ

  1. Oczywiście że 95% opini jest krzywdząca dla właścicieli psa, ,,polskie piekiełko,,jak wszędzie,z skrajności w skrajność

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię