Będzie się działo!

0

Startuje weekend. Co ciekawego będzie się działo?

Do końca miesiąca na nowych uczestników czeka klub Moment, który działa przy Wrzesińskim Ośrodku Kultury. Jeśli poważnie myślicie o fotografii i chcielibyście wziąć udział w wystawie to jest to idealna propozycja. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Miłosławskie Centrum Kultury zaprasza na koncert gruzińskiego zespołu folklorystycznego “ANETI”. Szczegóły tutaj.

W Gnieźnie można oglądać niezwykłą wystawę prac Roberta Rismana. Autor jest pacjentem oddziału 13 Szpitala „Dziekanka”. Ta wystawa to spełnienie jego marzeń. Szczegóły tutaj.

W sobotę w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbędzie się uroczysty jubileusz 20-lecia Nauczycielskiego Koła Plastyczno – Literackiego połączony z wystawą prac. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Miłośnicy modeli samolotów znajdą coś dla siebie w Środzie Wielkopolskiej. W sobotę ruszają II Otwarte Zawody Modeli Szybowców Halowych Klasy F1N.

Fani Victorii Września nie powinni przegapić ostatniego sparingu z GKS Dopiewo. Mecz w sobotę o 12:00 na stadionie miejskim przy ul. Kosynierów we Wrześni.

Również w sobotę o 17:00 siatkarze APP Krispol Września podejmą zespół Exact Systems Norwid Częstochowa. Jeśli nie będziecie mogli śledzić spotkania na miejscu, to relację live znajdziecie tutaj.

KAK

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o