Będzie się działo!

0

Startuje weekend. Co ciekawego będzie się działo?

Do końca miesiąca na nowych uczestników czeka klub Moment, który działa przy Wrzesińskim Ośrodku Kultury. Jeśli poważnie myślicie o fotografii i chcielibyście wziąć udział w wystawie to jest to idealna propozycja. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Miłosławskie Centrum Kultury zaprasza na koncert gruzińskiego zespołu folklorystycznego „ANETI”. Szczegóły tutaj.

W Gnieźnie można oglądać niezwykłą wystawę prac Roberta Rismana. Autor jest pacjentem oddziału 13 Szpitala „Dziekanka”. Ta wystawa to spełnienie jego marzeń. Szczegóły tutaj.

W sobotę w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbędzie się uroczysty jubileusz 20-lecia Nauczycielskiego Koła Plastyczno – Literackiego połączony z wystawą prac. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Miłośnicy modeli samolotów znajdą coś dla siebie w Środzie Wielkopolskiej. W sobotę ruszają II Otwarte Zawody Modeli Szybowców Halowych Klasy F1N.

Fani Victorii Września nie powinni przegapić ostatniego sparingu z GKS Dopiewo. Mecz w sobotę o 12:00 na stadionie miejskim przy ul. Kosynierów we Wrześni.

Również w sobotę o 17:00 siatkarze APP Krispol Września podejmą zespół Exact Systems Norwid Częstochowa. Jeśli nie będziecie mogli śledzić spotkania na miejscu, to relację live znajdziecie tutaj.

KAK

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię