Bezpłatna komunikacja – rusza duża pętla

3

Od czwartku 11 stycznia rusza druga trasa, którą będzie obsługiwać autobus elektryczny.

 ramach “dużej pętli” zaplanowano 4 kursy rozpoczynające się i kończące na dworcu PKS we Wrześni. Bezpłatny autobus będzie kursował w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku. Szczegółowy rozkład jazdy wraz z mapą lokalizacyjną zamieszczamy poniżej.

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
JurandAnnaMieszkaniec Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Godziny jazdy tej linii są skandaliczne. Większość ludzi jest o tej godzinie w pracy. Czy to ma być celowe działanie zmierzające do zamknięcia tej pętli?

Anna
Gość
Anna

Informacja tego samego dnia, gdy linia jest uruchamiana. Dlaczego nie było informacji w ostatniej gazecie? A godziny z rozkładu to kpina. Kto ma nim jeździć? Emeryci na zakupy? (Nie obrażając Emerytów – z całym szacunkiem). Powstał parking koło kościoła, ale chyba na niedzielne msze.. A nie dla ludzi dojeżdżających na dworzec komunikacją miejską. Zamiast zmniejszać się ilość samochodów pod dworcem to znów kierowcy będą się męczyć w okolicach 9 z parkowaniem. Pozdrawiam tych co wzięli kase i mają w pompie mieszkańców.

Jurand
Gość
Jurand

Super!!! Już na pociąg do Poznania o 7:59 nie będę musiał jechać autem… Autobus z Kutrzeby mnie zabierze… Dzień wcześniej… co tam poczekam do rana…