Burmistrz uhonoruje młodych sportowców

3

Burmistrz Zbigniew Skikiewicz postanowił uhonorować najlepszych młodych sportowców gminy Miłosław. Zaprosił ich na spotkanie do Restauracji Boss.
9 października, o godz 17:00, w Restauracji Boss, odbędzie się spotkanie burmistrza gminy z pięciorgiem najlepszych, młodych sportowców, którzy w minionych tygodniach uzyskali znakomite wyniki, bili rekordy, zdobywali medale. Będą wśród nich: Laura Zgolińska, Bartosz Kowalski, Karina Szymaniak, Filip Grzybowski i Tobiasz Rychlik. Wszyscy zostali zaproszeni wraz z rodzicami. Burmistrz chce podziękowac młodym sportowcom za to, że rozsławiają gminę Miłosław.

AG

 

3 KOMENTARZE

  1. Mam nadzieję że oleją to spotkanie jak cały czas byli olewani przez burmistrza i całą tą gminę. To ma być uhonorowanie? Spotkanie z burmistrzem w wątpliwej sławy barze? A kim burmistrz takim jest że to ma być uhonorowanie niby dla tych zdolnych młodych ludzi.
    Widzę że małym kosztem „pan” burmistrz chce sobie kampanię przed wyborczą zrobić.

    • dokładnie! Skiki sobie słit focię walnie żeby to było jaki to on promłodzieżowy a jak trzeba było kasą sypnąć to nie było funduszy, dziwne, że go celebryta Grucha nie uprzedził, jakaś zadyszka przed finałem kampanii?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię