Burmistrz uhonoruje młodych sportowców

3

Burmistrz Zbigniew Skikiewicz postanowił uhonorować najlepszych młodych sportowców gminy Miłosław. Zaprosił ich na spotkanie do Restauracji Boss.
9 października, o godz 17:00, w Restauracji Boss, odbędzie się spotkanie burmistrza gminy z pięciorgiem najlepszych, młodych sportowców, którzy w minionych tygodniach uzyskali znakomite wyniki, bili rekordy, zdobywali medale. Będą wśród nich: Laura Zgolińska, Bartosz Kowalski, Karina Szymaniak, Filip Grzybowski i Tobiasz Rychlik. Wszyscy zostali zaproszeni wraz z rodzicami. Burmistrz chce podziękowac młodym sportowcom za to, że rozsławiają gminę Miłosław.

AG

 

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
WSWgocekCinek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Cinek
Gość
Cinek

Mam nadzieję że oleją to spotkanie jak cały czas byli olewani przez burmistrza i całą tą gminę. To ma być uhonorowanie? Spotkanie z burmistrzem w wątpliwej sławy barze? A kim burmistrz takim jest że to ma być uhonorowanie niby dla tych zdolnych młodych ludzi.
Widzę że małym kosztem “pan” burmistrz chce sobie kampanię przed wyborczą zrobić.

gocek
Gość
gocek

dokładnie! Skiki sobie słit focię walnie żeby to było jaki to on promłodzieżowy a jak trzeba było kasą sypnąć to nie było funduszy, dziwne, że go celebryta Grucha nie uprzedził, jakaś zadyszka przed finałem kampanii?

WSW
Gość
WSW

A może w zamian za sukcesy ktoś wybuduje salę typowo do sportów walki? Młodzi sportowcy właśnie tych sportów odnoszą coraz więcej sukcesów