Cenny remis z Polonią Środa (video)

0

Victoria Września w środowy wieczór rozegrała mecz sparingowy z Polonią Środa. Po dobrej, szybkiej, emocjonującej grze padł w tym spotkaniu wynik remisowy 2:2. 

Trener Victorii w I części meczu, tradycyjnie już,  posłał do boju bardziej doświadczoną jedenastkę. Na przeciwko niej stanęła młodzież Polonii, która walczy o awans do szerokiej kadry pierwszej drużyny, wsparta kilkoma bardziej doświadczonymi piłkarzami. Średzianie częściej byli przy piłce, ale wrześnianie groźnie kontratakowali. Jedna z tych kontr, w 20. minucie gry,  przyniosła powodzenie. Jacek Kopaniarz wykorzystał sytuację sam na sam i Victoria prowadziła 1:0. Po dwóch minutach było już 1:1. Poloniści dośrodkowali z prawej strony. Piłkę przed siebie odbił Tobiasz Nowicki. Ta trafiła do gracza rywali (Stolecki), który trafił do siatki Victorii. Do przerwy nic się nie zmieniło. W przerwie trener Polonii, Krzysztof Kapuściński wymienił całą jedenastkę. Na plac weszli w większości piłkarze pierwszej jedenastki. A w zespole Victorii odwrotnie, na murawie zameldowali się zmiennicy. Przewaga Polonii jeszcze wzrosła. Victoria broniła się jednak dzielnie. W 53. minucie wyprowadziła kontrę, w polu karnym Polonii faulowany był Jacek Kopaniarz, a rzut karny na bramkę zamienił Bartosz Nowicki i nasz zespól prowadził 2:1. Potem Victoria miała jeszcze dwie idealne sytuacje do podwyższenia na 3:1. Najpierw pojedynek z bramkarzem Polonii przegrał Szymon Krawczyński. Potem tuż przed bramką rywali niedokładnie zagrał Adrian Majewski. A że w piłce sytuacje niewykorzystne się mszczą, to gracz Polonii (Górzyński) wykorzystał sytuację sam na sam z Tobiaszem Nowickim i było 2:2. Victoria na tle bardzo wymagającego rywala zaprezentowała się dobrze, dużo lepiej niż w starciu z Obrą Kościan. Widać, że piłkarze trenera Bekasa wyciągnęli wnioski z przegranej w minioną sobotę potyczki, grali zdecydowanie lepiej w obronie i wyprowadzali bardzo groźne dla rywali kontry. Nastęny mecz Victoria rozegra w piątek, o godz. 19:15, oczywiście w Gnieźnie, tym razem z „filią swojego klubu”, czyli Czarnymi Czerniejewo.

AG

Victoria Września I połowa: Nowicki – Garstka, Lisiecki, Marzyński, Majewski, Kruszyński – Oczkowski, Krawczyński, Witczak, Szczublewski,  – Jankowski

Ponadto grali: Kopaniarz, Kanior, Szymański, Krzyżanowski, Łabędzki, T. Nowicki

Polonia Środa Wlkp. I połowa: Frąckowiak – Cyrak (30` Gołębiewski), Skrobosiński, Wujec, Buczma, Błaszak, Zgarda, Słabikowski (30` Chopcia) , Stolecki, Pawlak, Bartoszak.

II połowa: Radliński – Henriquez, Borucki, Lesiński, Kozłowski, Jurga, Kujawa, Nowak, Gajda, Wilk, Górzyński.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię