Ciekawy piłkarski weekend przed nami

0

Przed nami kolejny piłkarski weekend, podczas którego zespoły naszego regionu rozegrają mecze w ramach przygotowań do nowego sezonu.

I tak III-ligowa Polonia Środa Wielkopolska w sobotę o 11 na własnym stadionie podejmuje Victorie Września. To zdecydowanie najciekawszy mecz w regionie. Polonia zbudowała bardzo mocny zespół, który aspirować będzie do gry w czołówce III ligi. Jak na jej tle zaprezentuje się Victoria, która nie ukrywa ambicji walki o III ligę, ale która jedzie do Środy osłabiona? Trener Tomasz Bekas

 

Największym osłabieniem Victorii, ze względu na wesele brata, będzie brak bramkarza, Tobiasza Nowickiego. Mimo kłopotów kadrowych Victoria zamierza w Środzie pokazać się z dobrej strony.
W pozostałych spotkaniach w niedzielę, o godz 11:00, Płomień Nekla zagra w Fałkowie. Również w niedzielę, ale o 16:00, Warta Pyzdry na własnym boisku potykać się będzie z Orlikiem Miłosław. SKP Słupca zagra dopiero w najbliższy wtorek o godz 18:00 z Olimpią Koło i będzie to ostatni sprawdzian drużyny Mirosława Kwaśnego przed meczem Pucharu Polski z II-ligowym KKS-em Kalisz.

AG

Fot. www.facebook.com/poloniasroda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię