Co dalej z lekcjami wf-u na basenie? Jest kolejny przetarg

3

Ogłoszony 13 stycznia przetarg dotyczy realizacji usługi w terminie od 3 lutego do 30 czerwca 2020 roku. Przypomnijmy, że wrzesiński ratusz unieważnił poprzedni konkurs ofert. 

Powodem takiej decyzji była zbyt wysoka kwota jaka została zaproponowana przed właściciela pływalni z Wrześni. Gmina Września zamierzała przeznaczyć na ten cel 301 tys. zł. Z kolei jedyna oferta złożona przez właściciela wrzesińskiej krytej pływalni, opiewała na kwotę ponad 330 tys. zł Jak poinformował nas Michał Wiktor zarządca basenu, ma on zamiar startować w kolejnym przetargu, jednak nie zdecydował się jeszcze jaką kwotę tym razem zaproponuje.

Oferty można składać we wrzesińskim ratuszu do 22 stycznia 2020 r. do godz. 09:45. (GP)

3 KOMENTARZE

  1. Czystosc na basenie pozostaje wiele do życzenia, dzieci chorują po basenie kurzajki, kataru, zmiany skórne. Juz bym wolala żeby mieli te 2 godziny WF.

  2. Tak lepszy normalny wf niż ta pływania i nabijanie kasy osobie która słabo dba o warunki na plywalni. Lepiej gmina by wybudowała zamiast kolejnej sali gimnastycznej basen i nie musiała płacić tyle.

  3. Jestem też za wybudowanie nowego basenu….ludzie niestety są uzależnieni od cenosu bo tu mają blisko…A przyznam się szczerze że sama nie chce narażać dziecka na kurzajki bo po ostatniej wizycie tam niestety długo sama musiałam je wyleczyć….a poza tym bilety drogie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię