Coraz gorzej w klasach okręgowych

0

Za nami kolejny piłkarski weekend – bardzo dany dla drużyn naszego regionu III i IV ligi, nieudany dla zespołów naszego powiatu grających w klasie okręgowej. Wszystkie, oprócz Warty Pyzdry, przegrały swoje mecze.

III liga
12 października
Bałtyk Koszalin – Mieszko Gniezno 1:4
Bramki dla Mieszka: Radosław Mikołajczak (14), Łukasz Zagdański (52), Tomasz Bzdęga (62), Łukasz Zagdański (65),
Polonia Środa Wlkp. – Grom Nowy Staw 4-1
Bramki dla Polonii: Adrian Szynka (40), Jędrzej Kujawa (72), Piotr Wujec (77), Jędrzej Kujawa (81)
Tabela
1. Mieszko Gniezno 12 30 27:10
2. KKS 1925 Kalisz 12 29 27:10
3. Radunia Stężyca 11 27 25:4
9. Polonia Środa Wlkp. 12 17 22:15

IV liga
12 października
Victoria Września – OTPS Winogrady Poznań 5:1
Bramki dla Victorii: Mikołaj Jankowski ((4), Mikołaj Jankowski (37), Adrian Chopcia (37), Wiktor Kacprzak (68) i Jacek Kopaniarz (88).
Tabela
1. LKS Gołuchów 12 26 24:12
2. Polonia Leszno 12 25 30:14
3. Lubuszanin Trzcianka 12 25 27:11
4. Pogoń Nowe Skalmierz.12 24 37:17
5. Victoria Września 12 23 27:11

V liga, gr. 1
12 października
Czarni Czerniejewo – Pogoń Łobżenica 2:2
Bramki dla Czarnych: Maciej Matuszak (16), Patryk Buczkowski (44)
Tabela
1. Sparta Złotów 10 22 23:17
2. Czarni Czerniejewo 10 21 23:13
3. Concordia M. Goślina 10 20 24:12

V liga, gr. 3
12 października
MGKS Tur 1921 Turek – Vitcovia Witkowo 0:4
Bramki dla Vitcovii: Tomasz Kaźmierczak IV (9), Kacper Boczkowski (13), Oskar Wegnerski (31), Oskar Pietrzak (42)
13 października
Stal Pleszew – SKP Słupca
Bramki dla SKP: Kamil Sikorski (53), Kamil Sroka (86)
Tabela
1. Wilki Wilczyn 10 30 38:9
2. Odolanovia Odolanów 10 26 23:3
3. SKP Słupca 10 22 21:7
9. Vitcovia Witkowo 10 12 19:26

Klasa okręgowa, gr 2
12 października
Pelikan Niechanowo – Lechita Kłecko – mecz odwołany
Baszta Przedecz – Warta Pyzdry 3:3
13 października
Victoria II Września – Warta Eremita Dobrów 0:2
Orzeł Grzegorzew – Polanin Strzałkowo 1:2
Tabela
1. MKS Dąbie 10 25 30:11
2. Lechita Kłecko 9 20 16:11
3. Warta Eremita Dobrów 8 19 24:6
4. Warta Pyzdry 10 18 26:19
8. Pelikan Niechanowo 9 14 17:13
9. Polanin Strzałkowo 9 13 23:20
10. Victoria II Wrześn. 9 9 16:17

Klasa okręgowa, gr. 3
12 października
Płomień Nekla – GKS Żerków 1:2
Orlik Miłosław – Lider Swarzędz 1:6
Sparta Sklejka Orzechowo – Piast Kobylnica 1:5
13 października
Przemysław Poznań – Polonia II Środa Wlkp.2:0
Tabela
1. Stella Luboń 10 25 37:5
8. Polonia II Śr. Wlkp. 9 14 25:24
11. Płomień Nekla 10 10 17:29
15. Sparta Sklejka Orz. 10 6 12:41
16. Orlik Miłosław 10 0 6:57

B klasa, gr. 5
12 października
Fara Pelikan Żydowo – GKS Gułtowy 2:3
13 października
Mieszko II Gniezno – Lider Szczytniki Czerniejewskie 4:2
Tabela
1. Mieszko II Gniezno 8 21 36:10
6. Lider Szczytniki Czern. 8 12 19:19
10. Fara Pelikan Żydowo 8 6 8:18

AG

Foty z meczu Victoria II – Warta Eremita Dobrów

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o