Czarny weekend wrzesińskich drużyn

0

Obie drużyny Victorii Września przegrały swoje meczu. Poległy także zespoły z Orzechowa, Nekli i Miłosławia. Z drużyn powiatu wrzesińskiego zwycięska była tylko Warta Pyzdry!

III liga
5.10.
16:00 Mieszko Gniezno – Górni Konin      3:0

Bramki dla Mieszka: Łukasz Zagdański (45), Tomasz Bzdęga (72), Damian Pawlak (77),  15:00 Nielba Wągrowiec – Polonia Środa Wlkp. 4:1                                                         Bramka dla Polonii: Adrian Szynka (63)                                                                          Tabela
1. Radunia Stężyca 11 27 25:4
2. Mieszko Gniezno 11 27 23:9
9. Polonia Środa Wlkp. 11 14 18:14
IV liga
5.10.
12:00 Stainer Polonia Leszno – Victoria Września 4:3                                                   Bramki dla Victorii: Mikołaj Jankowski (45), Adrian Chopcia (52), Mikołaj Pacyński (71)      Tabela
1. Pogoń Nowe Skalm. 11 24 37:15
2. LKS Gołuchów 11 23 21:11
3. Polonia 1912 Leszno 11 22 28:13
4. Lubuszanin Trzcianka 11 22 26:11
5. Victoria Września 11 20 22:10
V liga, gr. 1
5.10.
15:00 Sparta Oborniki – Czarni Czerniejewo 0:4                                                         Bramki dla Czarnych: Patryk Buczkowski (16), Maciej Lisiecki (32), samobój. (58), Kamil Draheim (66)                                                                                                               Tabela
1. Czarni Czerniejewo 9 20 21:11
2. Iskra Szydłowo 8 19 25:5
3. Sparta Złotów 9 19 19:17
V liga, gr. 3
5.10.
16:00 Vitcovia Witkowo – Odolanovia Odolanów 0:2
14:00 SKP Słupca – Tulisia Tuliszków 2:0                                                                      Bramki dla SKP: Kamil Sikorski (2), Igor Sarnowski (37)                                                Tabela
1. Wilki Wilczyn 9 27 35:9
4. SKP Słupca 9 19 19:7
11. Vitcovia Witkowo 9 9 15:26
Klasa okręgowa, gr 2
5.10.
16:00 Polanin Strzałkowo – Victoria II Września 2:1
16:00 Warta Pyzdry – Kasztelania Brudzew 4:1
16:00 Lechita Kłecko – Baszta Przedecz 1:0                                                                Tabela                                                                                                                                1. MKS Dąbie 9 22 27:10
2. Lechita Kłecko 9 20 16:11
4. Warta Pyzdry 9 17 23:16
7. Polanin Strzałkowo 9 13 23:20
9. Pelikan Niechanowo 8 11 13:12
10. Victoria II Wrześn. 9 9 16:17
Klasa okręgowa, gr. 3
5.10
16:00 Avia Kamionki – Sparta Orzechowo 6:1
14:00 Piast Kobylnica – Orlik Miłosław 10:2
6.10.
11:00 Polonia Środa – Stella Luboń 0:5
12:00 Przemysław Poznań – Płomień Nekla 4:0                                                                     Tabela
1. Przemysław Poznań 8 24 32:3
7. Polonia II Środa W. 9 14 25:24
11. Płomień Nekla 9 10 16:27
14. Sparta Orzechowo 9 6 11:36
16. Orlik Miłosław 9 0 4:51
Klasa B, gr. 5
5.10
16:00 Lotnik-1997 Poznań – Fara Pelikan Żydowo 1:0
13:00 LKS Kicin – Mieszko II Gniezno 0:5
16:00 Lider Szczytniki Czerniejewskie – Stella II Luboń 2:3                                                Tabela
1. KS Fałkowo 7 19 25:7
2. Mieszko II Gniezno 7 18 32:8
5. Lider Szczytniki Czern. 7 12 17:15
10. Fara Pelikan Żydowo 7 6 6:15

AG Fot z meczu Polanin Strzałkowo – Victoria II Września

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o