Dwie kobiety w szpitalu po stłuczce w Budziłowie

2
Wypadek w centrum Budziłowa. Fot. M. Siwiński

Dwie kobiety uczestniczące dziś w kolizji w Budziłowie trafiły do szpitala na obserwację. Zdarzenie miało miejsce na niezbyt ruchliwej drodze w centrum wsi.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że sprawcą zdarzenia był 22-letni mieszkaniec gminy Miłosław kierujący oplem astrą. Skręcając w prawo w kierunku Wszemborza zjechał zbyt blisko lewej krawędzi jezdni i nie zostawił miejsca jadącemu z przeciwnej strony audi a3. Do szpitala na obserwację trafiła będąca w ciąży pasażerka opla oraz kierująca audi, 25-letnia mieszkanka gminy Kołaczkowo.
Żadne z aut nie nadawało się do dalszej jazdy.

(mas)

2 KOMENTARZE

  1. Trzeba mieć trochę oleju w głowie.. Nie dość że jedzie z dziewczyną w ciąży, to jeszcze z taką prędkością i robiądz krzywdę innym tak jak teraz Pani z Audi a3 .. Hmm bo myślę że przy wolnej jeździe i z mózgiem na takim zakręcie nie doszło by do kolizji. Nie wiem czy prowadzący Opla pomyślał o tych kobietach co wylądowaly w szpitalu, o dziecku nie narodzonym..
    Serio brak mi słów na takich ludzi.. Nie umiesz uszanować życia swojego to uszanuj cudze. Bo nigdy nie wiemy jak to mogło się skończyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię