Dieta pudełkowa pomogła mi zmienić styl życia

0

Dieta pudełkowa pomogła mi zmienić styl życia

Jestem osobą zabieganą. Po rozdzieleniu swojego czasu pomiędzy pracę i rodzinę, nie zostaje mi go wiele do przeznaczenia na takie rzeczy jak zakupy czy przygotowywanie posiłków. Widziałam jednak zły wpływ tego trybu życia na swoje zdrowie. Przez częste sięganie z konieczności po szybkie przekąski czy gotowe dania typu fast food zaczęłam zbierać zbędne kilogramy, ciężko jednak było mi znaleźć alternatywę dla przygotowywania zdrowych posiłków. Od dłuższego czasu obserwowałam jednak jak catering dietetyczny zdobywa popularność wśród moich znajomych, ale nigdy nie pomyślałam, że dieta pudełkowa byłaby dobrym rozwiązaniem dla mnie. W końcu jednak dałam się skusić, i była to świetna decyzja!

Dostosowanie do moich potrzeb

Bardzo długo nie brałam nawet pod uwagę cateringu dietetycznegoJedzenie pudełkowe wydawało mi się rozwiązaniem odpowiednim dla osób „”wszystkożernych””, nie mających swoich preferencji w kwestii jedzenia. Ponieważ od wielu lat nie jem mięsa, a jednocześnie lubię włączać do swojej diety ryby i nabiał, myślałam, że ciężko będzie mi znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Okazało się jednak, że jest to dużo prostsze niż myślałam. Koleżanka poleciła mi catering dietetyczny Targówek Warszawa z dostawą Eat Fit. Ich strona pozwoliła mi dobrać dietę pudełkową idealną dla mojego celu oraz preferencji. Dzięki dostępnym opcjom mogłam też pożegnać się z kolejną z moich obaw dotyczących cateringu pudełkowego, a mianowicie- ilości posiłków. Jedzenie pudełkowe zawsze kojarzyło mi się z dużą liczbą dań do zjedzenia każdego dnia. Jako że jestem przyzwyczajona do zjadania około trzech posiłków dziennie, wydawało mi się to raczej niewygodne. Ta dieta pudełkowa z dostawą pozwoliła mi jednak na otrzymywanie preferowanej przeze mnie liczby dań, dzięki czemu mogłam łatwo wpasować je w mój tryb dnia.

Widoczne efekty

Z początku zamówiłam dla siebie catering dietetyczny jedynie na kilka dni, by sprawdzić, czy mi to odpowiada. Przez tydzień codziennie rano dostawałam paczkę z daniami przygotowanymi z myślą o moich potrzebach prosto pod drzwi. Wszystko było wygodnie i bezpiecznie zapakowane, dzięki czemu mogłam zabrać je ze sobą do pracy nie tracąc żadnego dodatkowego czasu z mojego i tak już zabieganego poranka. Po kilku dniach zupełnie wolnych od takich spraw jak gotowanie czy zakupy wiedziałam, że dieta pudełkowa z dostawą to moja nowa miłość! Poza całym wolnym czasem który odzyskałam dzięki diecie pudełkowej, zaczęłam też zauważać efekty zdrowego i zbilansowanego odżywiania. Codzienna dawka pysznych, różnorodnych i zrównoważonych posiłków sprawiła, że odkąd przerzuciłam się na catering dietetyczny mam więcej energii i łatwiej jest mi utrzymać zdrową wagę.

Dobry dla całej rodziny

Chociaż na początku dieta pudełkowa miała być tylko moim małym eksperymentem, po jakimś czasie korzystania z niej postanowiłam sprawdzić jej zalety na reszcie mojej rodziny. Zauważyłam, że Eat Fit oferuje także catering pudełkowy dopasowany do potrzeb dzieci w wieku szkolnym. Chociaż nie musiałam już przygotowywać swoich posiłków, nadal musiałam dbać o jedzenie mojego jedenastoletniego synka, co oczywiście też wymagało poświęcenia czasu na zakupy, planowanie i gotowanie. Moje dziecko bywa wybredne, dlatego też obawiałam się tego jak dieta pudełkowa przypadnie mu do gustu. Od niedawna zamawiam jednak catering pudełkowy zarówno dla siebie, mojego męża oraz mojego syna. Nie muszę tracić cennego czasu na przygotowywanie posiłków i wiem, że moja rodzina dostaje to co dla nich najlepsze.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię