Dlaczego usunęliśmy video z usiłowania zabójstwa?

20

Wyjaśniamy, że nagranie, które przez jakiś czas widniało na naszej stronie internetowej, a przedstawiające atak Marka Ślugaja na swoją siostrę, usunęliśmy na prośbę policji.

Okazało się, że filmik jest częścią materiału dowodowego zgromadzonego w tej sprawie, czego nie wiedzieliśmy w chwili publikacji. Otrzymaliśmy go od naszych słuchaczy w przekonaniu, że pochodzi z legalnego źródła. Nie chcemy zakłócić prowadzonego śledztwa. Stąd nasza decyzja.

Redakcja

20
Dodaj komentarz

avatar
14 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
EdekmaciejDariokaskaAntyradio Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Antyradio
Gość
Antyradio

Jesteście żenujący. Nie wiedzieliście, że filmik jest częścią materiału dowodowego? Miejcie odwagę się przyznać, że zrobiliście to dla kliknięc. TYLKO U NAS – osoba, która to napisała jest zerem!

Janusz
Gość
Janusz

Napisali dostali to od słuchacza, to skąd mieli wiedzieć że to materiał dowodowy… Nie mają wtyki w policji aby takie rzeczy wiedzieć.

Ben
Gość
Ben

Policja od kilku lat wiedziała, że terroryzuje mieszkańców przy ul. Kościuszki i nie zrobiła nic. Kazali im robić nagrania w nocy jak przebija opony itp aby mieć podstawy do interwencji i ewentualnego zarrzymania. Teraz gdy są już ofiary śmiertelne wzięli się do roboty. Za późno.

kaska
Gość
kaska

a za chwilę, jak będą tak działać, być może będą kolejne

trip
Gość
trip

Bardziej żenujące od zamieszczenia materiału jest tylko to tłumaczenie. 3 metry poniżej poziomu dna. Czy osoba, która zatwierdziła publikację materiału jest z siebie zadowolona?

Wrześniak
Gość
Wrześniak

Może dla Ciebie żenujące ale mają przynajmniej odwagę przyznać się do błedu

Dario
Gość
Dario

Gdzie niby przyznali się do błędu? Napisało, że usunęli bo policja kazala, a nie, że popełnili błąd. Są tak bezczelni, że nawet zwykłe “przepraszamy” nie padło.

Antyradio
Gość
Antyradio

Nie stać ich bylo nawet na słowo “przepraszamy”! A przeprosić powinni m.in. zaatakowaną kobietę. Liczba kliknięć była najważniejsza panie Goclik?

ile jeszcze
Gość
ile jeszcze

Takie mamy prawo/zwyczaje, że nie można samemu z dziadkiem sobie poradzić. Kiedyś sąsiedzi by go uspokoili i nie byłoby tragedii. Dziś jakby co, wszyscy (łącznie z prasą i policją) stanęliby po stronie dziada. Lepiej nic nie widzieć, nie reagować, nie wtrącać się, naprawiać samemu szkody i masz “spokój”.

Janek Wojciński
Gość
Janek Wojciński

Najbardziej żenujące z tych wszystkich które teraz wypisują internauci jest to że nie mają odwagi się nawet uczciwie podpisać. Antyradio, Trip, srip itp….

Piotruś. Ale nie Pan
Gość
Piotruś. Ale nie Pan

Lepiej przyznać się do błędu i przeprosić, niż rozpętać aferę masłową i udawać greka…….

Reniferek
Gość
Reniferek

Przydałoby się słowo przepraszam. Naprawdę nie wiedzieliście, że to materiał dowodowy? Dostajecie nagranie próby zabójstwa i zamiast iść na policję publikujecie na profilu? Jakim trzeba być nieodpowiedzialnym człowiekiem! Na nagraniu nie były anonimowe osoby, bo wiadomo kim jest ofiara i kim jest sprawca. Dodatkowo skrzywdziliście poszkodowaną i jej rodzinę. Przydałoby sie odświeżyć wiedzę z etyki w zawodzie dziennikarza.

Antyradio
Gość
Antyradio

Etyka w zawodzie dziennikarzy dotyczy dzienniakrzy, a nie osób, które są pseudodziennikarzami.

maciej
Gość
maciej

Tak, tak, tak czyli od osoby postronnej! Tylko jak osoba postronna może mieć dostąp do nagrań z monitoringu??? Prędzej ktoś z komendy przesłał to nagranie do R.W.! Z drugiej strony policja nie chce udostępniać nagrania ze względu iż nie potrafi wytropić dziadka.

Patrycja
Gość
Patrycja

Informacje o zamieszczonym na Państwa stronie filmiku, który nigdy nie powinien się tam znaleźć, rozpowszechniali tzw” pocztą pantoflowa” sami pracownicy Państwa redakcji. Co z tego, że film został usunięty po interwencji policji jak to co się Państwo zarobiliscie z odsłon- to Wasze. Już dawno powinno być wydane przez Was oświadczenie, na co przekażcie całą tą sumę, która zrobiliście na niezgodnej z prawem publikacji ludzkiej tragedii.

Patrycja
Gość
Patrycja

A Pani poszkodowana w sprawie tego filmiku powinna już dawno dostać pełnomocnika z urzędu i walczyć o odszkodowanie od redakcji.

maciej
Gość
maciej

Sliwa już się cieszy i smoli cholewki Do Policji żeby konkrecji dopiec!Tylko że sam święty nie jest nie raz babrał się w temacie który powinien zakończyć! No cóz Dorota Masełkowa robi minę do kamery a może dostanie następny kredyt. Ciekawe czy za 10 lat W.W. będą na Wrzesińskim rynku prasy? Moim zdanie NIE! zjada ich komercja oraz nierzetelność

Dario
Gość
Dario

Nie ma to jak pisać o konkurencji, gdy cała afera dotyczy RW. Serio tak nisko upadliście, ze zamiast przepraszam, jak dzieci pokazujecie paluszkiem i rzucanie: “bo proszę pani, oni zrobili tamto!”

maciej
Gość
maciej

A to Sliwa sie ucieszył!

Edek
Gość
Edek

Dlaczego usunęliście???? Napiszcie lepiej dlaczego zamieściliście.

Poziom radia – żenujący!!!