Dojedź(MY) bezpiecznie do celu

1

Wyjeżdżasz na ferie? Dojedź na miejsce bezpiecznie – zachęcają wrzesińscy policjanci i Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów „Elektronika” w Bierzglinku.

Od poniedziałku 14 do 25 stycznia w godzinach od 7:00 do 19:00 pracownicy stacji będą bezpłatnie sprawdzać autokary wyjeżdżające na zimowiska. Jedynym warunkiem przystąpienia do akcji jest wcześniejsze umówienie kontroli pod numerem: 61- 436 – 77 – 16.

Diagności będą zwracać szczególną uwagę na układ jezdny, hamulcowy, kierowniczy i zawieszenie. Akcja jest prowadzona w ramach ogólnopolskiego programu prewencyjnego ‘Dojedź(MY) bezpiecznie do celu”.

 

 

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
emeryt Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
emeryt
Gość
emeryt

Kosmiczne ceny! Byłem na diagnostyce silnika (120 pln)- porażka. Czekałem 3 godziny celem diagnozowania jednego podzespołu,sprawdzili niby wszystko(nie widziałem tego klient oczekuje w poczekalni), otrzymałem wydruk z dnia 01.01.2004 z godziny 00:03:05- czy to wynika z profesjonalności. Chciałem zobaczyć chociaż co robią, nie było mi to dane, Pan z obsługi stacji “diagnosta”tylko biegał od biura na warsztat i z powrotem.