Dzieciaki z Otocznej zwycięzcami konkursu plastycznego (galeria)

5
Radość dzieci po otrzymaniu głównej nagrody była przeogromna. Pieniądze chcą wydać na wycieczkę

Wiedzą, co zrobić, by być bezpiecznym na drodze i potrafią to przenieść na plakat. Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Otocznej wygrali konkurs plastyczny zorganizowany przez firmę Gestamp i Radio Września.
Dowiedzieli się o tym we wtorek. Podczas niezapowiedzianej wizyty wręczyliśmy im główną nagrodę - czek o wartości 1500 zł.

 
Praca uczniów z Otocznej została wykonana z różnych materiałów. Przedstawia uczniów przechodzących przez drogę, którzy są wyposażeni w elementy odblaskowe. (tos)

5
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
AniaBobRODZICE 1 BRadio WrześniaBeniu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Beniu
Gość
Beniu

Widziałem wszystkie prace i chyba komisja nie wzięła okularów albo znowu jakieś lewe znajomości i ciche układy były bo widziałem dużo lepsze prace przy których uczniowie poświęcili naprawdę dużo czasu i wykazali się większą kreatywnością niż ta kartka która wygrała. Masakra

Radio Września
Gość
Radio Września

W skład komisji weszło kilka osób. To prawda, że nie wzięły okularów, ale też na co dzień ich nie noszą 😉 A tak poważnie. Lepsza praca była (jedna na pewno, czy więcej? – można dyskutować). Problem w tym, że nie została ona wykonana przez dzieci. Nie mieliśmy co do tego wątpliwości. Jeśli chodzi o poświęcony czas i kreatywność – wszystkie prace były na swój sposób ciekawe. Pisanie „kartka” o zwycięskim plakacie jest nie fair – nie tyle w stosunku do nas, co do dzieci, które go wykonały. Proszę nie psuć im radości z wygranej. Zasużyły na nią 🙂

RODZICE 1 B
Gość
RODZICE 1 B

ŻAŁOSNY TEN KOMENTARZ!
SKĄD TYLE GORYCZY W PANU?!
MOJA CÓRKA WŁASNYMI RĄCZKAMI Z CAŁĄ KLASĄ POD OKIEM WYCHOWAWCZYNI PRACOWAŁA NAD TYM PLAKATEM.
DLA TYCH DZIECI SAM UDZIAŁ W KONKURSIE TO JUŻ WIELKA RADOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE, A PO WYGRANEJ EMOCJE BYŁY PRZEOGROMNE!!!
JA IM GRATULUJĘ!!!
BRAWO OTOCZNA, KLASA 1 B !!!

PODZIĘKOWANIA DLA RADIO WRZEŚNIA I GESTAMP ZA NAGRODĘ!
DUMNI RODZICE

Ania
Gość
Ania

Chciałabym zauważyć, że taki komentarz jest nie na miejscu. Dzieci samodzielnie wykonały pracę. Skąd tyle jadu żeby odbierać przyjemność z wygranej??? O gustach się nie dyskutuje i skoro jury wybrało tą pracę to należy dzieciakom bić brawo. Zasłużyli w 100%. Czytając ten komentarz, aż się nasuwa myśl, że napisał go jakiś nadgorliwy rodzic, który wykonał pracę za dziecko o teraz jest rozżalony, że jego pociecha nie wygrała… Takie życie… Brawo dla dzieci,które wykonały ten piękny plakat.

Bob
Gość
Bob

Komisja ocenia pracę – zawsze to jest subiektywne podejście. Jednym się podoba jedno, innym drugie. Przede wszystkim ważne jest, aby dzieci same wykonywały prace. Wtedy zwycięstwo “smakuje” najbardziej. Można mieć inne zdanie, jednak pisanie o czyimś projekcie i wykonaniu “kartka” jest nie na miejscu.