Ekstrafox 2020/2021

0

Ekstrafox 2020/2021 ⚽️

Patronat – Radio Września 93.7 FM

W miniony weekend swoje rozgrywki zainaugurowały roczniki
👉2010/11
👉2013
👉2014

Za tydzień do rywalizacji ruszą roczniki 2012 💪 poniżej szczegóły:

NIESTETY PODCZAS ZAWODÓW DOŚĆ GROŹNEJ KONTUZJI DOZNAŁ NASZ ZAWODNIK – STANISŁAW SOLECKI – STASIU JESTEŚMY Z TOBĄ, WRACAJ DO ZDROWIA !

👉2010/11

⚽️Szkółka Fox II – Fara Pelikan Żydowo 2-9 (Rolewicz x 2 – Skórniak, Borowicz x 2, Matyjasek x 2, Graczyk x 3, Karczewski)

⚽️Szkółka Fox – Płomień Nekla 2-5 (Szczepankiewicz x 2 – Balicki x 4, Matusiak)

⚽️Szkółka Fox II – Płomień Nekla 6-2 (Kopieć x 2, Frackowiak, Polityło x 3 – Balicki, Matusiak)

⚽️Fara Pelikan Żydowo – Szkółka Fox 9-3 (Borowicz, Matyjasek x 2, Świgoń x 2, Skórnicki, Kokot, Karczewski x 2- Andryszak, Czech, Stasiak)

⚽️Płomień Nekla – Fara Pelikan Żydowo 2-4 (Balicki x 2 – Borowicz, Matyjasek, Świgoń, Graczyk)

⚽️Szkółka Fox – Szkółka Fox II 4-10 (Szczepankiewicz, Andryszak x 3 – Bandosz x 2, Rolewicz x 2, Kopieć x 2, Polityło x 2, Ratajczyk, Frąckowiak)

L.P. DRUŻYNA PUNKTY BRAMKI
1. FARA PELIKAN ŻYDOWO 9 22-7
2. SZKÓŁKA FOX II 6 18-15
3. PŁOMIEŃ NEKLA 3 9-12
4. SZKÓŁKA FOX 0 9-24
5. WARTA PYZDRY 0 0-0

W rocznikach 2012, 2013 i 2014 nie prowadzimy wyników i tabel – każdy ma się cieszyć ze zdobywania bramek 👌

👉2013
⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️
Strzelcy 2013:
10-Wysiecki (LPFA Łubowo)
6-B.Pluciński (KS Zjednoczeni), Kwiatkowska (LPFA Łubowo)
5-Tomczak (FOXy)
4-Zmuda (KS Zjednoczeni)
3-Jurkiewicz (FOXy), Nadolny (KS Zjednoczeni), Piasecki (Szkółka Fox), Panecki (LPFA Łubowo), A. Pluciński (Szkółka Fox), Grochowski (LPFA Łubowo )
2-Roszyk (Szkółka Fox), Lisiecki (Szkółka Fox), L.Goclik (KS Zjednoczeni), Powałowska (FOXy), Andrzejaszek (Szkółka Fox), Kaźmierczak (LPFA Łubowo), Tomaszewski (LPFA Łubowo)
1-Szymaszek (FOXy), Perkowski (Czarni Czerniejewo)

👉2014
⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️

12-Felcyn (LPFA Łubowo)
10-Jakubowski (LPFA Łubowo)
7-Kluczyński (LPFA Łubowo)
5-Kaźmierczak (Szkółka Fox), Orzechowski (FA Miłosław)
3-Prętkowski (Szkółka Fox), Różewicz (Polonia Środa Wlkp.)
2-Szlachetka (Szkółka Fox), Klimek (Polonia Środa Wlkp.), Pieniak (LPFA Łubowo)
1-Kwiatkowska (LPFA Łubowo), Kajewski (Szkółka Fox), Maciejewski (Szkółka Fox), Walkowiak (Szkółka Fox), Groblewski (Szkółka Fox), Kapciński (Szkółka Fox), Pauter (Szkółka Fox), Bajka (Szkółka Fox), Bednarek (Szkółka Fox), Malolepszy (Polonia Środa Wlkp.), Zavadskyi (Polonia Środa Wlkp.), Tomaszewski (FA Miłosław), Noralski (FA Miłosław), Czechowski (FA Miłosław)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o