Ekstrafox – Radio Września – IV jesienna kolejka

0
W minioną sobotę 20.10.2018 odbyła się ostatnia kolejka rundy jesiennej rozgrywek Ekstrafox – Radio Września.
Oto wyniki: 2007/8 4 kolejka
Szkółka Piłkarska Fox- FA Miłosław 6:2 (3-Czopek, Olejniczak G, Trawiński, samobójcza- Grzeszczyk, Lis)
Szkółka Piłkarska Fox- Czarni Czerniejewo 0:3 (Langowski, 2-Olejniczak)
Czarni Czerniejewo- FA Miłosław 4:0 (3- Langowski, Braciszewski)
Rewanże Szkółka Piłkarska Fox- FA Miłosław 1:1 (Olejniczak G- Grzeszczyk)
Szkółka Piłkarska Fox- Czarni Czerniejewo 1:3 (Olejniczak G- Olejniczak, 2-Braciszewski) Czarni Czerniejewo- FAMiłosław 4:1 (Bigos, 3-Olejniczak- Kamiński)
Lp. Nazwa drużyny Pkt. Br.
1. CZARNI CZERNIEJEWO 43 46-6
2. SZKÓŁKA FOX 16 18-27
3. FA MIŁOSŁAW 12 13-39
STRZELCY: 15 -Olejniczak, 10 -Braciszewski, 8 -Langowski, 7 -Lewandowski, 6 -Czopek 4 -G.Olejniczak,Grzeszczyk 3- Nowak,Lis, 2 – Kryszak, Juszczak, ,Szwaciński, 1 – Poliwczak,Zaworski, JagodzińskiŚlęzak, Żurek, Dawidowicz, Matuszak, Jankowiak, Trawiński, Kamiński, Bigos
2009/10 4 kolejka
Szkółka Piłkarska Fox-Płomień Nekla 4:1 (Olejniczak W, 2-Nowak, Grygierczyk- Rudkowski) Szkółka Piłkarska Fox- Czarni Czerniejewo 4:1 (Nowaczyk, Olejniczak, 2-Nowak- Niemczewski)
Czarni Czerniejewo- Płomień Nekla 0:1 ( Rudkowski)
Rewanże Szkółka Piłkarska Fox- Płomień Nekla 2:1 (2-Nowak- Balicki)
Szkółka Piłkarska Fox- Czarni Czerniejewo 0:4 (Niemczewski, 2-Dawidowicz, Staniszewski) Czarni Czerniejewo- Płomień Nekla 2:2 (2-Dawidowicz- 2-Rudkowski)
Lp. Nazwa drużyny Pkt. Br.
1. CZARNI CZERNIEJEWO 33 44-19
2. SZKÓŁKA FOX 25 32-30
3. PŁOMIEŃ NEKLA 7 17-44
STRZELCY: 17-Niemczewski, 16- Rudkowski, 11- Staniszewski, 7 -Nowak,Grygierczyk, 6 -W.Olejniczak, 5- Szalbierz,Nowaczyk, 3- Dawidowicz, Mikołajczak, 2- Czarnecki, Zawadzki 1- Mikołaj Kaźmierczak,Marcel Kaźmierczak, Szajda, Kaczmarek, Balicki
2011 4 kolejka
Szkółka FOX – Czarni Czerniejewo 2:0 (2-Waszak)
Szkółka WP – Płomień Nekla 3:0 (Brandt, F.Janiszewski, Olejniczak)
Szkółka WP – Szkółka FOX6:3 (2-Janiszewski Filip, 2-Janiszewski Wiktor, Brandt, Krysztofowicz -2-Rolewicz, Waszak)
Czarni Czerniejewo – Płomień Nekla 0:1 (-Kopiński)
Szkółka WP – Czarni Czerniejewo 6:0 (3-Janiszewski Filip, 2-Janiszewski Wiktor, Olejniczak) Szkółka FOX – Płomień Nekla 4:0 (2-Rolewicz , Bandosz, Waszak)
Lp. Nazwa drużyny Pkt. Br.
1. SZKÓŁKA FOX 29 39-13
2. SZKÓŁKA WP 24 33-15
3. CZARNI CZERNIEJEWO 9 14-27
4. PŁOMIEŃ NEKLA 5 8-39
STRZELCY: 17- Rolewicz 12- Waszak 11 -F.Janiszewski, 8 – Bandosz 7 -W.Janiszewski, 4 -Brandt, 3- Męch, Mudrak, Zakrzewski, Kostrzewa, 2 – Dąbek,Jóźwiak, Olejniczak,Kopiński, 1- Kujawa, Małecki, Kubiak, Zawadzki, Skórniak, Ratajczak,Binkowski, Juszczak, Nykiel, Zieliński, Wojciechowski, Benc,Krysztofowicz
2012 4 kolejka
Szkółka WP – Polonia Środa Wlkp.1:4 (Zbierski -4-Kroll)
Szkółka FOX – FOXy 2:2 (2-Szwat -2-Głowińska)
Polonia Środa Wlkp.- FOXy 2:4 (2-Kroll -3-Głowinska, Gruszczynska)
Szkółka WP – Szkółka FOX 0:5 (-2-Walkowiak, Matuszczyk, Szwat, Czech)
Polonia Środa Wlkp.- Szkółka FOX 1:8 (Kroll -4-Szwat, 2-Matuszczyk, 2-Walkowiak) Szkółka WP – FOXy 0:3 (3-Gruszczynska)
Lp. Nazwa drużyny Pkt. Br.
1. SZKÓŁKA FOX 34 71-16
2. FOXy 22 55-37
3. POLONIA ŚRODA WLKP. 9 27-55
4. SZKÓŁKA WP 6 23-62
STRZELCY: 25-Szwat 23 – Głowińska, , 18-Walkowiak, 15– Matuszczyk 10 -Gruszczyńska, 8 -Zbierski, 7 –Borowicz, Kroll 6 – Pietrowicz,Sobczak,Czech, 5 – Sękowski,Bartkowiak, Majchrzak, 4 – Kruszyńska 3 – Masłowski, Jurkiewicz, Lepczyk, Łabędzka 2 – Sygrela, Janiszewski, Warciarek, Chrzan, Kaczmarek 1 – Grześkowiak, Kaźmierczak, Przybyłek, Czoch, Waligóra, Goclik (https://szkolkapilkarskafox.futbolowo.pl)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o