Ruszyła liga Ekstrafox – Radio Września

0

W minioną sobotę została rozegrana I kolejka rozgrywek Ekstrafox – Radio Września

Poniżej przedstawiamy osiągnięte wyniki poszczególnych roczników:

2007/8

1kolejka

Szkółka Fox- FA Miłosław 3:0 (Poliwczak, Kryszak, Zaworski)
Szkółka Fox- Czarni Czerniejewo 0:1(Langowski)
Czarni Czerniejewo- FA Miłosław 1:1(Olejniczak- Kurek)

Rewanże:

Szkółka Fox- FA Miłosław 2:0(G.Olejniczak, Kryszak)
Szkółka Fox- Czarni Czerniejewo 0:2(2-Nowak)
Czarni Czerniejewo- FA Miłosław 3:0(Nowak, Olszewski, Olejniczak)

Lp. Nazwa drużyny Pkt. Br.
1. Czarni Czerniejewo 10 7-1
2. Szkółka Fox 6 5-3
3. FA Miłosław 1 1-9

Strzelcy:

3-Olejniczak, Nowak
2-Kryszak
1-Poliwczak, Langowski, Zaworski, G.Olejniczak, Olszewski, Kurek

2009/10

1kolejka

Szkółka Fox- Płomień Nekla 2:0(2-Nowaczyk)
Szkółka Fox- Czarni Czerniejewo 1:4(Grygierczyk-2-Staniszewski, Niemczewski, Dawidowicz)
Czarni Czerniejewo- Płomień Nekla 3:1(Niemczewski, 2-Dawidowicz-Rudkowski)

Rewanże:

Szkółka Fox- Płomień Nekla 4:2(Nowaczyk, Grygierczyk, Nowak, Mikołajczak-2-Rudkowski)
Szkółka Fox- Czarni Czerniejewo 1:1(W.Olejniczak-Staniszewski)
Czarni Czerniejewo- Płomień Nekla 3:3(Szalbierz, Staniszewski, Zawadzki-3-Rudkowski)

Lp. Nazwa drużyny Pkt. Br.
1. Czarni Czerniejewo 8 11-6
2. Szkółka Fox 7 8-7
3. Płomień Nekla 1 6-12

Strzelcy:

6-Rudkowski
4-STaniszewski
3-Nowaczyk, Dawidowicz
2-Grygierczyk, Niemczewski
1-W.Olejniczak, Nowak, Mikołajczak, Szalbierz, Zawadzki

2011

1kolejka

Szkółka FOX – Czarni Czerniejewo 3:2 ( 2-Waszak, Sękowski – Kostrzewa, Mudrak)
Szkółka WP – Płomień Nekla 3:0 (W. Janiszewski, F. Janiszewski, Kujawa)
Szkółka WP – Szkółka FOX 1:1 (W.Janiszewski – Rolewicz)
Czarni Czerniejewo – Płomień Nekla 1:1 (Zakrzewski – Małecki)
Szkółka WP – Czarni Czerniejewo 5:0 ( F.Janiszewski, 2-Brandt, 2-Dabek)
Szkółka FOX – Płomień Nekla 2:0 (Bandosz, Rolewicz )

Lp. Nazwa drużyny Pkt. Br.
1. Szkółka WP 7 9-1
2. Szkółka Fox 7 6-3
3. Płomień Nekla 1 1-6
4. Czarni Czerniejewo 1 3-9

Strzelcy:

2-Rolewicz, Waszak, Brandt, Dąbek, W.Janiszewski, F.Janiszewski,
1-Zakrzewski, Bandosz, Sękowski, Kostrzewa, Mudrak, Kujawa, Małecki

2012

1kolejka

Szkółka WP – Polonia Środa Wlkp. 2:3 (Zbierski, Grześkowiak – 2- Sobczak, Waligóra)
Szkółka Fox – Foxy 13:5 (Walkowiak, 3-Borowicz, 4-Szwat, 2-Matuszczyk, 3-Czech – 2-Głowińska, 2-Pietrowicz, Jurkiewicz)
Polonia Środa Wlkp.- Foxy 2:4 (Kaźmierczak, Przybyłek, 2- Głowińska, Jurkiewicz, Pietrowicz)
Szkółka WP – Szkółka Fox 1:7 (Zbierski – 3- Szwat, 2-Walkowiak, Borowicz, 2-Matuszczyk)
Polonia Środa Wlkp.- Szkółka Fox 0:9 ( 5-Matuszczyk, 2-Szwat, Czech, Walkowiak)
Szkółka WP – Foxy 5:6 ( 2-Zbierski, 2-Masłowski,Grześkowiak – 3-Głowińska 3-Pietrowicz)

Lp. Nazwa drużyny Pkt. Br.
1. Szkółka Fox 9 29-6
2. Foxy 6 15-20
3. Polonia Środa Wlkp. 3 5-15
4. Szkółka WP 0 8-16

Strzelcy:

9 – Szwat, Matuszczyk
7 – Głowińska
6 – Pietrowicz
4 – Borowicz, Czech, Walkowiak, Zbierski
2 – Sobczak, Masłowski
1 – Grześkowiak, Kaźmierczak, Przybyłek

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o