Gdy nawet koty chodzą za głośno…

0

Nie ma skutecznego sposobu na złe samopoczucie po suto zakrapianej imprezie, ale są sposoby, które mogą przynieść nam ulgę.

Jednym z najlepszych jest umiar. Mało alkoholu to mały kac…niestety, na to już trochę za późno. Gdy poniesie nas zabawa zostaje nam tylko ograniczanie szkód. Na przykład jedząc miód. Jeśli tyko żołądek pozwoli, to polecamy go bez dodatków, pomoże nam również zjedzenie słodkich winogron czy innych soczystych owoców.
Inny sposób to herbata, podobno im cieplejsza tym lepsza. Może być z miodem i cytryną. Taki napój zdecydowanie łatwiej utrzymać w żołądku niż choćby winogrona.

Pomocne będą też leki przeciwbólowe i przeróżne tabletki na kaca. Pamiętajmy jednak, że nie ważne jak bardzo boli głowa, lek zawsze trzeba stosować tak jak napisano w ulotce!
Jeśli ciężko zwlec nam się z łóżka, to nie walczmy z tym. Gdy tylko jest możliwość dobrze jest przespać kaca. Z drugiej strony wysiłek fizyczny też jest wskazany. Decyzja należy do Was, ale my polecamy spacery. Wraz z potem odejdą toksyny, a świeże powietrze tchnie życie do komórek.

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!

KAK