Gościniec – archiwum

 

Małgorzata Adamska, współorganizatorka II Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego

 

Karol Nowak, zastępca burmistrza Wrześni

 

Szymon Krajniak, koordynator Wrzesińskiego Weekendu Muzycznego

 

Roman Owczarzak i Mikołaj Żuławski, organizatorzy IX Europejskiego Rajdu Syren i Warszaw NEKLA – LWÓW

 

Olga Szymańska i Agnieszka Witucka, organizatorki Mojej Metamorfozy

 

Organizatorzy V Wrzesińskiej Gry Miejskiej

 

Sławomira Czarnecka, dyrektor Zespołu Szkół w Nowym Folwarku

 

Druh Andrzej Janka, prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych we Wrześni

 

Ewa Mikulska i Jagoda Muzolf z Biblioteki Publicznej w Miłosławiu

 

Agnieszka Miklas z Moritz Consulting Group

 

Anna Grzybowska z UMiG we Wrześni i Mirosław Morawski, komendant Straży Miejskiej we Wrześni

 

Mariola Zalepa, dyrektor Zespołu Szkół Społecznych w Grzybowie

 

Krzysztof Ryfa, Dyrektor Finansowo-Handlowy Kolei Wielkopolskich Sp. z o.o.

 

Konrad Szczepaniak i Grzegorz Posała, organizatorzy IV Festiwalu Podróżniczego Klubu Szalonego Podróżnika

 

Mirosław Zgoliński, sołtys Bierzglinka, przewodniczący Komisji Rozwoju Wsi

 

Olga Antczak i Krystian Kędziora z ZHP Hufiec Września

 

Weronika Andrzejewska i Joanna Wojciuch, reżyserki filmu “Chłopi”

Beata Kaniewska, stowarzyszenie Miłosław Biega

Marzena Wielowska i dietetyk Joanna Zimna

 

Lech Rudny, dyrektor Ośrodka Pomocy Bliźniemu Markot w Zielińcu

 

Karol Szymkowiak, kurator Kolekcji Wrzesińskiej

 

Justyna Wasilewska, p.o. dyrektora OWDiR Kołaczkowo

 

Karol Nowak, zastępca burmistrza Wrześni

 

Andrzej Paciorkowski, kierownik Nekielskiej Przychodni Zdrowia

 

Olga Szymańska i Agnieszka Witucka, organizatorki Mojej Metamorfozy

 

Waldemar Bartkowiak, sołtys Kaczanowa

 

Artur Mokracki, zastępca burmistrza Wrześni i Marzena Tabaczyńska, dyrektor WOK-u

 

Irena Lisiak, Halina Szczepakowska i Anna Czubaj, organizatorki 60-tej rocznicy powstania 30. Drużyny Harcerskiej im. Emilii Plater

 

Jadwiga Stefańska, autorka projektu Drzewokracja w Orzechowie

 

Maja Badura i Anastazja Skłodowska, Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Edukacji Obywatelskiej CREO

 

Paulina Przespolewska i Alicja Niewitecka, uczennice Zespołu Szkół Łączności im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu

 

Szymon Krajniak z UMiG Września

Danuta Torzewska, prezes chóru Camerata

   

Magdalena Jasińska ze stowarzyszenia Psi-jaciel  

 

Dionizy Jaśniewicz, starosta powiatu wrzesińskiego

Tomasz Kałużny, burmistrz MiG Września

Jarosław “Mikser” Mikołajczyk, organizator Festiwalu Grajków Ulicznych “Po Drodze”

 

Barbara Tyczyńska i Agata Witkowska,projekt “Jestem Tym Co Widzę”

Szymon Krajniak, kierownik Referatu Promocji w Urzędzie Miasta i Gminy Września

Stefan Tomczak, naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego we Wrześni

Agnieszka Przysiuda – Zielkowska,  prezes Stowarzyszenia Kulturalny Miłosław

Sebastian Szygenda, ultramaratończyk

Damian Hoffman, dyrektor ZSTiO

Wioletta Mazurkiewicz dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Września

Piotr Trawiński Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej we Wrześni

Krzysztof Ryfa , dyrektor Pionu Finansowo – Handlowego Kolei Wielkopolskich.

Olga Kośmińska-Giera – z-ca naczelnika Wydział Promocji i Kultury starostwa Powiatowego we Wrześni

Artur Mokracki zastępca burmistrza UMiG Września i Jarosław Malicki Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu UMiG Września

Filip Graczyk – triathlonista

 

Łukasz Drewniak, kapelmistrz i Magdalena Adamczyk, puzonistka Nekielskiej Orkiestry Dętej.

Michał Bogacki, dyrektor Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie oraz Aleksandra Dudczak, odpowiedzialna za kontakty z mediami

 

dr Robert Sobków, ekonomista

Mariusz Gomulski, Stowarzyszenie Mieszkańców Kołaczkowa „Reymont”

Sebastian Mazurkiewicz, dyrektor Muzeum Regionalnego im. Dzieci Wrzesińskich we Wrześni

Stanisław Rajkowski, dyrektor Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie

Karol Szymkowiak, kurator Kolekcji Wrzesińskiej

Karol Nowak, zastępca burmistrza Miasta i Gminy Września

Małgorzata Korfini – Stachnik, organizatorka konkursu historycznego

Anna Hedrych – Stanisławska, rzecznik prasowa wrzesińskiej Straży Miejskiej

 Joanna Zimna, dietetyk z Poradni Dieta System we Wrześni

Sylwia Błach, pisarka,blogerka i programistka z Witkowa

Michał Woroch, absolwent LO z Gniezna, który na wózku inwalidzkim objechał Amerykę Południową.(fot. Piotr Wręga)

Zuzanna Durmens i Gaja Szatkowska, uczennice Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kołaczkowie

Joanna Musiałkiewicz, Kierownik Referatu Zatrudnienia, Spraw Obywatelskich i Zdrowia w Starostwie Powiatowym we Wrześni

  Marlena Augustyniak nowa dyrektor Miłosławskiego Centrum Kultury.

 

Łukasz Scheffs, zastępca burmistrza Gminy i Miasta Witkowo

Stefan Tomczak, naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego we Wrześni

Lilla Pylak, prezeska Fundacji Dzieci Wrzesińskich

 

Marian Torzewski, redaktor i współautor monografii z okazji 200-lecia powiatu wrzesińskiego

Michał Czerniak, dyrektor Muzeum Regionalnego Ziemi Pyzdrskiej w Pyzdrach

Alicja Zabiszak, nauczycielka chemii w Szkole Podstawowej w Miłosławiu

Elżbieta Górczyńska,założycielka Teatru Otczapy z Wrześni

Anna Nowicka z Oddziału Dziecięcego Biblioteki Publicznej MiG Września

Urszula Popek, prezes Stowarzyszenia Wrzesiński Klub “Amazonki”

Marek Dyba, dyrektor Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej we Wrześni

Wojciech Majchrzak, członek zarządu Stowarzyszenia Sołtysów Województwa Wielkopolskiego.

Marek Lapis, fotografik, dokumentalista

Agnieszka Przysiuda – Zielkowska, Wydział Promocji i Kultury Starostwa Powiatowego oraz Roman Ciesielczyk, wicedyrektor ZSTiO we Wrześni

Bartosz Józwiak, poseł Kukiz’15

Anna Maria Kulczyńska, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie we Wrześni

Beata Sieradzka, prezes Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego we Wrześni

płk.pil. Grzegorz Kołodziejczyk, dowódca 33 Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu

Agnieszka Nowak i Marta Waraczewska z Wrzesińskiego Centrum Wolontariatu

Sebastian Surendra, autor tekstu wrzesińskiego dyktanda

st. sierż. Adam Wojciński, oficer prasowy KPP we Wrześni

Szymon Krajniak z UMiG Września

Jarosław Czyż, Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań

Michał Wojtalik i Robert Madaliński, członkowie Rotary Klub Poznań – Puszczykowo

Wojciech Rakowski, prezes klubu Morsy Klima Września

Tomasz Gąssowski, reżyser filmu Baraż, zwycięzca festiwali filmowego Offeliada za film fabularny.

Joanna Musiałkiewicz, Kierownik Referatu Promocji,  Zatrudnienia, Spraw Obywatelskich i Zdrowia w Starostwie Powiatowym we Wrześni

Krzysztof Kot, trener reprezentacji Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej

Bartłomiej Kaczmarzewski, p.o. Kierownika Referatu Dróg Powiatowych ze Starostwa Powiatowego

Ilona Begier, zastępca Naczelnika Urzędu Skarbowego we Wrześni

Bronisław Pawlak, wrzesińskie koło Polskiego Związku Niewidomych

Marita Marchwiak, diabetyk

Elwira Haręźlak, naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego i Grzegorz Wiechciński, inspektor Wydziału Komunikacji, Dróg i Transportu Starostwa Powiatowego we Wrześni

Stefan Tomczak, naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego we Wrześni

Przemysław Hedrych, organizator konkursu Grand Prix Polski Dance we Wrześni

Marek Przyjemski, prezes Lokalnej Grupy Działania Z Nami Warto

Jagoda Pacocha, koordynatorka Szlachetnej Paczki z Wrześni

Sebastian Nowicki, Wiceprezes Szpitala Powiatowego we Wrześni

Szymon Krajniak z UMiG Września

Sławomir Przekaza ze Stowarzyszenia Kukiz’15

Podins. Justyna Walińska, komisarz organizacyjny “Raportu z fotografii”

 

Dr hab. n. med. Dawid Murawa, ordynator gnieźnieńskiego szpitala

Magdalena Sobczak-Jankiewicz, kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej we Wrześni

Dariusz Banicki ,pastor Kościoła Chrześcijan Baptystów we Wrześni

Bartosz Adamczyk i Stanisław Roszkowiak, laureaci Hackathonu Hack Heroes organizowanego przez Fundację Media 3.0.

Dariusz Pilak, były starosta powiatu gnieźnieńskiego, obecnie dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie

Krzysztof Skrzypek, organizator Gali MMA Slugfest we Wrześni

Krzysztof Ryfa, dyrektor finansowo-handlowy Kolei Wielkopolskich

Anna Prusak, dyrektorka Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrześni

Violetta Zdunowska, dyrektorka LO im.Henryka Sienkiewicza we Wrześni oraz Szymon Mielcarek i Jacek Ignasiak, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego

Sławomir Walkowiak, Stowarzyszenie Zakątek Weteranów z Gierłatowa

st. sierż. Adam Wojciński, oficer prasowy KPP we Wrześni

Rafael Wojciechowski, manager Car Gwarant Start Gniezno

Katarzyna Baran, koordynator ds. Rekrutacji Dawców w Fundacji DKMS

Dionizy Jaśniewicz, starosta powiatu wrzesińskiego

Andrzej Smentek, prezes OSP w Orzechowie

Tomasz Kałużny, burmistrz MiG Września

Elżbieta Górczyńska,założycielka Teatru Otczapy z Wrześni

ks. Wojciech Muchyński,parafia pw. Świętego Ducha we Wrześni

Michał Wesołowski,współwłaściciel kina i klubu Trójka

Wiktor Koliński, Wydział Promocji i Kultury Urzędu Miejskiego w Gnieźnie

Teresa Waszak, wójt gminy Kołaczkowo

br.Robert Kozielski, franciszkanin, Prowincjalny Sekretarz ds. Misji.(02.01.2018)

Beata Łyskawa i Joanna Zimna, dietetyk.(03.01.2018)

Karol Balicki,burmistrz MiG Nekla.(04.01.2018)

Adrian Walkowiak, Mistrz Polski w Speedcubingu.(05.01.2018)

Marzena Tabaczyńska, dyrektor WOK-u.(08.01.2018)

Wojciech Weber, tata Kacpra cierpiącego na rzadką chorobę genetyczną niedokrwistość Fanconiego.(09.01.2018)

Piotr Nowak, lider Klubu Moment z Wrześni.(10.01.2018)

Szymon Krajniak z UMiG Września.(11.01.2018)

Joanna Musiałkiewicz, Kierownik Referatu Zatrudnienia, Spraw Obywatelskich i Zdrowia w Starostwie Powiatowym we Wrześni.(12.01.2018)

Jacek Wrzesiński, kustosz Grodu w Grzybowie.(15.01.2018)

Przemysław Dębski,burmistrz Pyzdr.(16.01.2018)

Dariusz Andrzejewski,dyrektor SSP nr 6 we Wrześni.(17.01.2018)

Janusz Strzelczyk, pasjonat techniki i muzyki.(18.01.2018)

Andrzej Paciorkowski, lekarz medycyny, kierownik Nekielskiej Przychodni Zdrowia.(19.01.2018)

Katarzyna Pacocha, Stowarzyszenie Hospicjum im Piotra Króla w Środzie Wlkp.(22.01.2018)

Dariusz Mikołajczyk, człowiek, który poruszył serca pyzdrzan.(23.01.2018)

   

Błażej Pera, zastępca burmistrza Miłosławia.(24.01.2018)

Adam Jasiński, prezes Sklejka Orzechowo S.A.(26.01.2018)

Dorota Kaczmarek, wicedyrektor ZSZ 2 we Wrześni.(29.01.2018)

Przemysław Borecki, dyrektor Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii (w budowie)(30.01.2018)

Julita Famulska, stowarzyszenie Pogotowie dla Zwierząt.(31.01.2018)

Marcin Gąsiorek z Gospodarstwa rolno – hodowlanego w Radomicach.(01.02.2018)

Ryszard Zjeżdżałka, kierownik i choreograf zespołu folklorystycznego Ziemia Wrzesińska.(02.02.2018)

Karol Nowak, zastępca burmistrza Wrześni oraz Sławomir Jurczyński, dyrektor ds.rozwoju i regionu Veolia Energia Poznań.(05.02.2018)

Dariusz Jurewicz, prezes Wrzesińskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Kupców.(06.02.2018)

 

Marek Mikołajczak, mł. bryg. oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Wrześni.(07.02.2018)

Robert Smodlibowski, właściciel Cukierni Szwarc.(08.02.2018)

Robert Klimczak, prezes Klubu Biegacza Kosynier.(09.02.2018)

Ilona Begier, zastępca Naczelnika Urzędu Skarbowego we Wrześni.(12.02.2018)

Tomasz Piotr Nowak, poseł na Sejm RP.(13.02.2018)

Szymon Krajniak z UMiG Września.(14.02.2018)

ks. Krzysztof Kępiński, wikariusz parafii pw. św.Kazimierza Królewicza we Wrześni.(15.02.2018)

Mariusz Pierzchliński, dyrektor Wrzesińskich Obiektów Sportowo – Rekreacyjnych.(16.02.2018)

Mariusz Prus i Michał Sobczak, biegacze, którzy chcą przebiec dookoła powiatu.(19.02.2018)

Magdalena Przybylak, konsultant jednego z biur podróży z Wrześni.(20.02.2018)

Anna Hedrych – Stanisławska, rzecznik prasowa wrzesińskiej Straży Miejskiej.(21.02.2018)

Karolina Wachowiak, harcmistrzyni komendy ZHP Wrzos, Sara Marczak z-ca komendanta szczepu ds. organizacyjno – finansowych.(22.02.2018)

Marlena Nowicka, regionalna rzeczniczka prasowa ZUS w Wielkopolsce.(23.02.2018)

Marek Dyba, dyrektor Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej we Wrześni.(26.02.2018)

Sebastian Szygenda, lider wrzesińskiego regionu Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.(27.02.2018)

Ewa Czaplińska, koordynatorka zbierania kolorowych skarpetek dla chorych dzieci.(28.02.2018)

Bartosz Wieliński, sekretarz powiatu średzkiego.(01.03.2018)

Ewa Kaczmarek, dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka we Wrześni.(02.03.2018)

Magdalena Jasińska ze stowarzyszenia Psi – Jaciel.(05.03.2018)

Robert Zawodny, prezes PWiK we Wrześni.(06.03.2018)

insp. Mariusz Łozowiecki, Komendant Powiatowy Policji we Wrześni.(07.03.2018)

Dariusz Goliński, prezes Spółdzielni Mleczarskiej we Wrześni.(8.03.2018)

Romuald Juściński, Powiatowy Lekarz Weterynarii we Wrześni.(09.03.2018)

Jowita Łechtańska, autorka projektu migumig(12.03.2018)

Ryszard Urbaniak, prezes powiatowych struktur Stowarzyszenia Sołtysów Województwa Wielkopolskiego.(13.03.2018)

Anna Budkowska, finalistka konkursu Wielkopolska Miss 2018.(14.03.2018)

 

Małgorzata Lisiecka, kierowniczka biura Lokalnej Grupy Działania Z Nami Warto.(15.03.2018)

Bartosz Józwiak, poseł Kukiz’15.(16.03.2018)

Bartosz Borowiak, autor makiety, Herosi Historii.(19.03.2018)

 

Paweł Borowczyk, autor książki Marnisz.(20.03.2018)

Olga Krukowska, dyrektorka Domu Pomocy Społecznej we Wrześni.(21.03.2018)

Andrzej Jakubowski i Kasia Kaczmarek z córką Sandrą, organizatorzy Charytatywnego Rozpoczęcia Sezonu Motoryzacyjnego 2018 w Witkowie.(22.03.2018)

Ryszard Jabłoński, prokurent spółki Jurra(23.03.2018)

Anna Maria Kulczyńska i Marcin Czerniak, organizatorzy konferencji Usłysz Świat.(26.03.2018)

Agnieszka Pol, pomysłodawca i organizator Festiwalu Piosenki Miłosnej.(27.03.2018)

Zbigniew Dzierżyński, Eugenia Dolata i Zbigniew Osajda, absolwenci Szkoły Podstawowej nr 1.(28.03.2018)

Izabela Kaźmierczak – inicjatorka i organizatorka akcji „Fryzjerki i Kosmetyczki Dzieciom” i Manuela Borowiak, kosmetyczka.(29.03.2018)

Tadeusz Szymanek, burmistrz MiG Czerniejewo.(30.03.2018)

Stefan Tomczak, naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego we Wrześni.(03.04.2018)

Mieczysław Koczorowski z Klubu Turystyki Rowerowej „Wrześnianie”.(04.04.2018)

Sonia Wojciuch, funkcjonariuszka posterunku policji w Pyzdrach, zawodniczka drużyny piłkarskiej KWP Poznań.(05.04.2018)

Maciej Król, członek zarządu Stowarzyszenia Hospicjum im. Piotra Króla w Środzie Wielkopolskiej.(06.04.2018)

 

Dariusz Andrzejewski,dyrektor SSP nr 6 we Wrześni.(09.04.2018)

Błażej Sawikowski, prezes klubu Alfisti Wielkopolska.(10.03.2018)

Małgorzata Podgórna, właścicielka Studia Molform.(11.04.2018)

Joanna Zimna, dietetyk z Poradni Dieta System.(12.04.2018)

Mikołaj Krukowski z klubu Born To Ride MC Polska.(13.04.2018)

Piotr Reiss, legenda Lecha Poznań, współzałożyciel Akademii Piłkarskiej Reissa.(16.04.2018)

Anna Grzybowska z UMiG we Wrześni i Mirosław Morawski, komendant Straży Miejskiej we Wrześni.(17.04.2018)

Agnieszka Kaźmierczak i Beata Kaniewska z fundacji DKMS.(18.04.2018)

Mateusz Nowaczyk, Zielona Strona Wrześni i Karol Nowak, zastępca burmistrza Wrześni.(19.04.2018)

Jacek Zieliński ze stowarzyszenia Pomagam Aktywnie i Wojciech Weber, tata Kacpra(20.04.2018)

Szymon Krajniak z UMiG Września(23.04.2018)

Krzysztof Konieczka, przewodniczący społecznego komitetu obchodów 170 rocznicy Bitwy pod Miłosławiem(24.04.2018)

Waldemar Grzegorek, wicestarosta Wrzesiński,pomysłodawca projektu Września na starej fotografii.(25.04.2018)

Tomasz Szymkowiak i Stefan Tomczak,Powiatowa Strefa Sportu.(26.04.2018)

Michał Czerniak, dyrektor Muzeum Regionalnego Ziemi Pyzdrskiej.(27.04.2018)

Mieczysław Pietrzak, lekarz weterynarii, emerytowany nauczyciel i były dyrektor obecnego ZSTiO we Wrześni.(30.04.2018)

Druh Andrzej Janka, prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych we Wrześni.(04.05.2018)

Mariusz Pierzchliński, dyrektor Wrzesińskich Obiektów Sportowo – Rekreacyjnych.(07.05.2018)

Sławomira Czarnecka, dyrektor Zespołu Szkół w Nowym Folwarku.(08.05.2018)

Urszula Popek, prezes Stowarzyszenia Wrzesiński Klub “Amazonki”.(09.05.2018)

Sebastian Mazurkiewicz, dyrektor Muzeum Regionalnego im. Dzieci Wrzesińskich.(10.05.2018)

Anna Węclewska z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Wrześni.(11.05.2018)

Dariusz Andrzejewski,dyrektor SSP nr 6 we Wrześni.(14.05.2018)

Wioletta Mazurkiewicz dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Września(16.05.2018)

Piotr Trawiński, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej we Wrześni(17.05.2018)

Waldemar Grześkowiak i Andrzej Jarząbek z Kurkowego Bractwa Strzeleckiego we Wrześni.(18.05.2018)

Stefan Tomczak, naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego we Wrześni.(21.05.2018)

Marek Przyjemski, prezes Lokalnej Grupy Działania Z Nami Warto.(22.05.2018)

Dawid Stube, laureat nagrody Grand Press Photo.(23.05.2018)

Paulina Wyrozumialska i Justyna Kowacka ze Szkoły Języków Obcych Perfect School z Wrześni.(24.05.2018)

Honorata Łysiak, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Strzałkowie.(25.05.2018)

Ilona Begier, zastępca Naczelnika Urzędu Skarbowego we Wrześni.(28.05.2018)

st. sierż. Adam Wojciński, oficer prasowy KPP we Wrześni.(29.05.2018)

Michał Gadziński, Wrzesiński Włóczykij.(30.05.2018)

Danuta Torzewska, prezes Wrzesińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.(04.06.2018)

Karol Szymkowiak, kurator Kolekcji Wrzesińskiej.(05.06.2018)

Beata Matuszewska, Skarbnik Powiatu Wrzesińskiego.(06.06.2018)

Krzysztof Marciniak, wrześnianin pasjonat jazdy na rowerze.(07.06.2018)

Damazy Gandurski, Wydział Promocji i Kultury UM w Gnieźnie. (08.06.2018)

Krzysztof Ryfa, dyrektor finansowo-handlowy Kolei Wielkopolskich.(11.06.2018)

Amelia i Anna Klatkiewicz, Marta Nowicka, mama i ciocia chorej Amelki.(12.06.2018)

Piotr Woźniak, Wydział Promocji UG w Strzałkowie.(13.06.2018)

Maria Krzewińska, mama Kacpra.(14.06.2018)

Waldemar Rewers , Zespół ds.Sportu UM w Gnieźnie.(15.06.2018)

Szymon Krajniak z UMiG Września.(18.06.2018)

Anna Maria Kulczyńska, dyrektor PCPR we Wrześni i Agnieszka Staniszewska z rodziny zastępczej.(19.06.2018)

Marzena Tabaczyńska, dyrektor WOK-u (20.06.2018)

Karol Balicki, burmistrz MiG Nekla (21.06.2018)

Roksana Jurkiewicz, Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Psi – jaciel z Wrześni.(22.06.2018)

Artur Mokracki zastępca burmistrza UMiG Września.(25.06.2018)

Sebastian Nowicki, Wiceprezes Szpitala Powiatowego we Wrześni.(26.06.2018)

Wiesława Krawczyńska, prezes Stowarzyszenia Kobiet Gminy Września „Wrzoski”.(27.06.2018)

Stanisław Rajkowski, dyrektor Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie.(28.06.2018)

Patryk Draniczarek, ratownik WOPR.(29.06.2018)

Stefan Tomczak, naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego we Wrześni.(03.09.2018)

Artur Mokracki, zastępca burmistrza UMiG Września i Jarosław Malicki, naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu UMiG Września.(04.09.2018)

Robert Klimczak, prezes Klubu Biegacza Kosynier Września.(05.09.2018)

Sebastian Mazurkiewicz, dyrektor Muzeum Regionalnego im.Dzieci Wrzesińskich we Wrześni.(06.09.2018)

Anna Prusak, dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrześni.(07.09.2018)

Jerzy Iwiński, przewodniczący OZPP we Wrześni.(10.09.2018)

Anna Węclewska z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Wrześni.(11.09.2018)

Renata Bianek nauczycielka języka polskiego i Stefan Tomczak naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego we Wrześni

Rafael Wojciechowski, menadżer Car Gwarant Start Gniezno.(13.09.2018)

Karolina Kurpik, kosmetolog i Marcin Ziółek, fizjoterapeuta z Hotelu Barczyzna.(14.09.2018)

Kamil Szczeciński i Przemysław Grześkowiak z OSP Lisewo trzeciej drużyny w Wielkopolsce.(17.09.2018)

Tomasz Kramski,  klub Active Nekla, uczestnik BMW Berlin Maraton.(18.09.2018)

Marcin Bednarz, starosta powiatu średzkiego.(19.09.2018)

Anna Maria Kulczyńska, dyrektor PCPR we Wrześni i Agnieszka Staniszewska prowadząca rodzinę zastępczą.(20.09.2018)

Szymon Krajniak z UMiG Września.(21.09.2018)

Joanna Musiałkiewicz, Kierownik Referatu Spraw Społecznych i Zdrowia Starostwa Powiatowego we Wrześni.(24.09.2018)

Roksana Jurkiewicz, Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Psi – jaciel z Wrześni.(25.09.2018)

Justyna Kowacka ze Szkoły Języków Obcych Perfect School z Wrześni.(26.09.2018)

Ewa Staszak, prowadząca RDD i Marta Frąckowiak, koordynator z PCPR we Wrześni.(27.09.2018)

Piotr Trawiński, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej we Wrześni.(28.09.2018)

Magdalena Kopeć, pełnomocnik Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej.(01.10.2018)

Jagoda Pacocha, lider Szlachetnej Paczki we Wrześni.(02.10.2018)

Jerzy Franczak, właściciel Stacji Kontroli Pojazdów.(03.10.2018)

Agnieszka Staniszewska i Ewa Staszak, prowadzące Pogotowie Rodzinne i Rodzinny Dom Dziecka.(04.10.2018)

Wojciech Jankowiak , Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego.(05.10.2018)

Stefan Tomczak, naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego we Wrześni.(08.10.2018)

Marcin Klonowski, wiceprzewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Komendy Powiatowej Policji we Wrześni.(09.10.2018)

Karol Szymkowiak, kurator wystawy Mały atlas mojego miasta.(10.10.2018)

Lidka Wróbel i Patrycja Kukulska, autorki kalendarza z mieszkankami Wrześni.(11.10.2018)

Violetta Koszarek, dyrektor Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Dzieci Wrzesińskich we Wrześni i Artur Mokracki, zastępca burmistrza UMiG Września.(12.10.2018)

Bogdan Kruk, radny powiatowy, PSL.(15.10.2018)

Maciej Sytek, Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego.(16.10.2018)

Szymon Korzeniowski, wiceprezes zarządu firmy Xentivo, która wdrożyła we Wrześni komunikator miejski.(17.10.2018)

Piotr Rogoziński, lokalny przedsiębiorca, kandydat do Rady Powiatu.(18.10.2018)

Joanna Zimna, dietetyk oraz Elżbieta Żukowska i Ewelina Budasz finalistki akcji Odchudzamy Wrześnian.(19.10.2018)

Tomasz Kałużny, burmistrz UMiG Września.(22.10.2018)

Dionizy Jaśniewicz, starosta powiatu wrzesińskiego.(23.10.2018)

Wojciech Rakowski, prezes klubu Morsy Klima Września.(24.10.2018)

Grażyna Kaźmierczak ze Spółdzielni Mleczarskiej z Wrześni.(26.10.2018)

Anna Prusak, dyrektorka OPS we Wrześni i Bernadeta Goździewicz, kierowniczka Schroniska dla Osób Bezdomnych i Ogrzewalni Markot w Zielińcu.(29.10.2018)

Mirosław Chudy, sportowiec i społecznik.(30.10.2018)

Adam Wojciński, oficer prasowy KPP we Wrześni.(31.10.2018)

ks.Florian Cieniuch, rezydent Parafii Św. Krzyża we Wrześni.(02.11.2018)

Sylwia Kośmider, mieszkanka Miłosławia.(06.11.2018)

Marcelina Czaja i Mateusz Nowaczyk, organizatorzy koncertu Nie Pytaj O Nią.(07.11.2018)

Anna Maria Kulczyńska, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie we Wrześni i Dorota Olszewska, koordynator Biura ds.Osób Niepełnosprawnych.(08.11.2018)

Jarosław Wypyszyński, koordynator działu ds. animacji i partnerstw lokalnych w WOES.(09.11.2018)

asp. sztab. Przemysław Teodorczyk, przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Komendy Powiatowej Policji we Wrześni.(13.11.2018)

Małgorzata Klauza, ze sklepu medycznego Fokus we Wrześni.(14.11.2018)

Anna Maria Kulczyńska, dyrektor PCPR we Wrześni i Kamila Mnich, pedagog, terapeuta i doradca zawodowy z ŚDS w Pietrzykowie.(15.11.2018)

Wioletta Mazurkiewicz, dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Września i Krzysztof Marek Nowak, prezes Stowarzyszenie Twórczości Teatralnej AKT.(16.11.2018)

Monika Koralewska, z redakcji Gazety Słupeckiej

 

Justyna Walińska, komisarz organizacyjny wystawy “Raport z fotografii”.(20.11.2018)

Anna Gołębiewska – Kmieciak, zwyciężczyni wrzesińskiego dyktanda.(21.11.2018)

Kamila Mnich, Karolina Wrzos, Marek Adamczyk, Anna Kulczyńska, uczestnicy programu Jesteśmy Aktywni wraz z opiekunami.(22.11.2018)

Szymon Krajniak z UMiG Września.(23.11.2018)

Paulina Koralewska, absolwentka ZSTiO we Wrześni.(26.11.2018)

Marek Przyjemski, przewodniczący Rady Powiatu Wrzesińskiego.(27.11.2018)

Izabela Górska,pianistka.(28.11.2018)

Przemysław Białasik i Magdalena Waszak, laureaci konkursu na koszulkę promującą Wrześnię.(29.11.2018)

Waldemar Grzegorek, wicestarosta Wrzesiński.(30.11.2018)

Szymon Krajniak z UMiG Września.(03.12.2018)

Przemysław Hedrych, organizator Grand Prix Polski Dance Września.(04.12.2018)

Anna Hedrych – Stanisławska, mł.inspektor Straży Miejskiej we Wrześni.(05.12.2018)

Konrad Hoffmann, trener psów.(06.12.2018)

Marta Pelczyńska – Gaco, z salonu piękności Beauty Corner z Wrześni.(07.12.2018)

Małgorzata Jakubowska i Robert Nowak, członkowie nieformalnej grupy artystycznej.(10.12.2018)

Maciej Lisiecki, pomysłodawca Szkółki Piłkarskiej Fox.(11.12.2018)

Joanna Zielińska i Dariusz Goderski  z korporacji taksówkarskiej Radio Taxi Centrum z Wrześni.(12.12.2018)

Dominika Biadasz i Kacper Szady, przewodnicząca i z-ca przewodniczącej samorządu uczniowskiego LO we Wrześni.(13.12.2018)

Bogdan Nowak. dyrektor Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni.(14.12.2018)

Tomasz Mackiewicz , dyrektor Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii w Grzymysławicach.(18.12.2018)

Mariusz Pierzchliński, dyrektor Wrzesińskich Obiektów Sportowo – Rekreacyjnych.(19.12.2018)

Hanna Banaszak, znakomita piosenkarka i wokalistka jazzowa.(20.12.2018)

st. sierż. Adam Wojciński, oficer prasowy KPP we Wrześni.(21.12.2018)

Ryszard Matuszkiewicz, z zarządu Konsorcjum Medycznego Amika we Wrześni.(03.01.2019)

Joanna Zimna, dietetyk.(04.01.2019)

Marzena Tabaczyńska, dyrektor WOK-u. (07.01.2019)

Danuta Torzewska, prezes chóru Camerata.(08.01.2019)

Tomasz Zieliński, prezes PKS Gniezno.(09.01.2019)

Wojciech Kwiatkowski, kierownik Oddziału położniczo – ginekologicznego we Wrześni.(10.01.2019)

Szymon Krajniak z UMiG Września.(11.01.2019)

Joanna Musiałkiewicz, Kierownik Referatu Spraw Społecznych i Zdrowia Starostwa Powiatowego we Wrześni.(14.01.2019)

Jacek Rybczyński, dyrygent Wrzesińskiej Orkiestry Dętej.(15.01.2019)

Bartłomiej Kaczmarzewski ,kierownik Referatu Dróg Powiatowych ze Starostwa Powiatowego we Wrześni.(16.01.2019)

Marzena Tabaczyńska, dyrektor WOK-u.(17.01.2019)

Mariusz Pierzchliński, dyrektor Wrzesińskich Obiektów Sportowo – Rekreacyjnych.(18.01.2019)

Dionizy Jaśniewicz, starosta powiatu wrzesińskiego.(21.01.2019)

Grupa SpaceSat wraz z opiekunką z SSP 6 we Wrześni.(22.01.2019)

Michał Wesołowski,współwłaściciel klubu i kina Trójka.(23.01.2019)

Anna Maria Kulczyńska, dyrektor PCPR we Wrześni i Katarzyna Waszak, mama chorego chłopca.(24.01.2019)

Eugeniusz Nawrocki i Zdzisław Michalski, prezes i członek zarządu WTH we Wrześni.(25.01.2019)

Agata Ratajczyk i Robert Janicki z zespołu aGain.(28.01.2019)

Dariusz Andrzejewski dyrektor SSP nr 6 we Wrześni.(29.01.2019)

Maciej Mielczarek, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 we Wrześni.(30.01.2019)

Sebastian Nowicki, prezes Szpitala Powiatowego we Wrześni.(31.01.2019)

Tomasz Ignatowicz, prezes Sądu Rejonowego we Wrześni.(01.02.2019)

Bogdan Kałowski, prezes Koła Łowieckiego nr 3 Puszcza Pyzderska.(04.02.2019)

Marta Szygenda i Mateusz Nowaczyk, uczestnicy rejsu po Morzu Śródziemnym.(05.02.2019)


Jacek Wrzesiński, kierownik Rezerwatu Archeologicznego Gród w Grzybowie.(06.02.2019)




 
Przemysław Moch, nauczyciel biologii Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 we 
Wrześni.(07.02.2019)



Urszula Popek, prezes Stowarzyszenia Wrzesiński Klub “Amazonki”.(08.02.2019)


Piotr Nowak z klubu fotograficznego Moment z Wrześni.(11.02.2019)


Wojciech Rakowski i Beata Kaniewska z Morsy Klima Września.(12.02.2019)


Lilla Pylak, prezes Zarządu Fundacji Dzieci Wrzesińskich.(13.02.2019)




Mariusz Gomulski nowy dyrektor GOK-u w Kołaczkowie.(14.02.2019)


Zbigniew Błasiak, nadleśniczy Nadleśnictwa Czerniejewo.(15.02.2019)


Andrzej Paciorkowski, lekarz internista, diabetolog.(18.02.2019)


Stefan Tomczak, członek Zarządu Powiatu Wrzesińskiego.(19.02.2019)


Mieczysław Koczorowski, prezes Towarzystwa Turystyki Rowerowej Wrześnianie.
(20.02.2019)


Kwartet ANETI, zespół folklorystyczny z Gruzji.(21.02.2019)


Ilona Begier, zastępca Naczelnika Urzędu Skarbowego we Wrześni.(22.02.2019)



Jakub Makowski, licencjonowany operator drona.(26.02.2019)

 
Marek Dyba, szef komitetu obchodów 90 – lecia Szkoły Mleczarskiej we Wrześni.
(27.02.2019)


Dorota Jasińska i Marcin Długosz z Night Runners Września.(28.02.2019)


Przemysław Dębski, burmistrz Pyzdr.(01.03.2019)



Eugeniusz Wiśniewski, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy we Wrześni.
(04.03.2019)


Justyna Bielerzewska, kierownik Referatu Dowodów Osobistych w UMiG Września.
(05.03.2019)


Mariola Zalepa, dyrektor Zespołu Szkół Społecznych w Grzybowie.(06.03.2019)


asp. Marcin Nawrocki , wyróżniony Kryształową Gwiazdą.(07.03.2019)


Iga Iglewska i Mateusz Frontczak organizatorzy koncertu Siła Muzyki.
(08.03.2019)


Wacław Świdurski, sołtys wsi Starczanowo.(11.03.2019)


Bartosz Myszkiewicz ze Szkoły Matematyki 2plus2.(12.03.2019)


Janusz Czyż, prezes wrzesińskiego oddziału ZNP.(13.03.2019)


Karol Nowak, zastępca burmistrza Wrześni.(14.03.2019)


Dominika Biadasz, przewodnicząca samorządu uczniowskiego wrzesińskiego LO oraz Mateusz Frontczak prowadzący 26 FPO.(15.03.2019)


AdoeM, Koza i Adi, członkowie zespołu Soma.(18.03.2019)


Zbigniew Błasiak, nadleśniczy Nadleśnictwa Czerniejewo.(19.03.2019)


Wiesława Kowalska, radna Rady Powiatu Wrzesińskiego.(20.03.2019)
Anna Morawska oraz Aneta, Weronika, Antek i Mikołaj z SSP z Chwalibogowa.(21.03.2019)
Izabela Kaźmierczak i Manuela Borowiak, organizatorki akcji Fryzjerki i 
Kosmetyczki Dzieciom.(23.03.2019)
Leszek Miller, premier RP 2001 – 2004, Koalicja Europejska.(25.03.2019)
Paulina Hennig-Kloska, posłanka na Sejm z Nowoczesnej.(26.03.2019)
Zbigniew Hupało, nowy prezes szpitala powiatowego we Wrześni.(27.03.2019)
Nauczyciele i uczniowie ze SP nr 3 ze Środy Wlkp.(28.03.2019)
Piotr Trawiński, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej we Wrześni.
(29.03.2019)
Krzysztof Raczyński, koordynator programu Kino Szkoła w kinie Sokolnia w
Słupcy.(01.04.2019)
Karol Nowak, zastępca burmistrza Wrześni.(02.04.2019)
Robert Klimczak, prezes Klubu Biegacza Kosynier Września.(03.04.2019)
Iwona Szubińska, dyrektor GOK w Lądku.(04.04.2019)
Jarosław Malicki Naczelnik Wydziału Oświaty Kultury i Sportu UMiG Września i Artur Mokracki zastępca burmistrza Wrześni.(05.04.2019)
Christiane Engel, dyrektor zakładu Volkswagen Poznań we Wrześni.08.04.2019)
Maria i Jadwiga Pospieszała, pacjentka wraz z mamą i Joanna Zimna, dietetyk.
(09.04.2019)
Mateusz Maserak, z Wydziału Promocji i Kultury Starostwa Powiatowego we 
Wrześni.(10.04.2019)
Karol Nowak, zastępca burmistrza Wrześni.(11.04.2019)
Tomasz Szymkowiak, biegacz, mistrz świata, wielokrotny mistrz Polski.
(12.04.2019)
Bartosz Biegała, z UW w Poznaniu.(15.04.2019)
Jakub Liberkowski i Robert Jaworski z Improv Studio z Wrześni.(16.04.2019)
Anna Grzybowska z UMiG we Wrześni i Mirosław Morawski, komendant Straży 
Miejskiej we Wrześni.(17.04.2019)
st. sierż. Adam Wojciński, oficer prasowy KPP we Wrześni.(18.04.2019)
Ks.kan.Czesław Kroll, proboszcz parafii pw. Świętego Krzyża we Wrześni.
(19.04.2019)
Mikołaj Krukowski “Kruk” i Piotr Kasprzyk “Trąba” z Klubu Motocyklowego Born To
Ride MC.(23.04.2019)
Rafał Dębicki i Roman Owczarzak Nekielski Klub Miłośników Syren i Warszaw.
(24.04.2019)
Jacek Wrzesiński, kierownik Rezerwatu Archeologicznego Gród w Grzybowie. 
(25.04.2019)
Zdzisław Krasnodębski, Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego.
(26.04.2019)
Szymon Krajniak, z UMiG Września.(29.04.2019)
Grzegorz Gralewicz, komendant Zakładowej Straży Pożarnej VW Poznań – 
oddział Września.(30.04.2019)
Tomasz Rogoziński, prezes Koła Pszczelarzy w Pyzdrach.(06.05.2019)
Sławomira Czarnecka, dyrektorka SSP  w Nowym Folwarku.(07.05.2019)
Wioletta Mazurkiewicz, dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Września.

          (08.05.2019)

Paweł Guzik, zastępca dyrektora WORD w Poznaniu.(09.05.2019)
Izabela Serafiniak i Dominik Kuszak, managerowie obiektu “Na skraju lasu” w Nowym Folwarku.(10.05.2019)

Karol Nowak, zastępca burmistrza Wrześni.(13.05.2019)

Jakub Rutnicki, poseł na Sejm RP, kandydat Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego.(14.05.2019)

Bożena Nowacka, Sekretarz Powiatu Wrzesińskiego.(15.05.2019)

Violetta Koszarek i Tomasz Goc, dyrektor i nauczyciel języka polskiego z SSP 2 we Wrześni.(16.05.2019)

Mariola Zalepa, dyrektorka Zespołu Szkół Społecznych w Grzybowie.(17.05.2019)

Tomasz Mackiewicz , dyrektor Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii w Grzymysławicach.(20.05.2019)

Damian i Paulina Tobolscy, rodzice Kuby.(21.05.2019)

Ewa Kopacz, kandydatka Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego.(22.05.2019)

Beata Matuszewska, skarbnik powiatu.(23.05.2019)

Andżelika Możdżanowska, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, kandydatka PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego.(24.05.2019)

Tadeusz Szymanek, burmistrz Miasta i Gminy Czerniejewo.(28.05.2019)

Joanna Musiałkiewicz ze Starostwa Powiatowego i Magdalena Zając dyrektor OWDiR w Kołaczkowie.(29.05.2019)

Stefan Tomczak, członek Zarządu Powiatu Wrzesińskiego.(30.05.2019)

Anna Prusak, dyrektorka OPS we Wrześni.(31.05.2019)

Anna Węclewska z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Wrześni.(03.06.2019)

Bożena Gawrych, terapeuta systemowy z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej we Wrześni.(04.06.2019)

Małgorzata Korfini-Stachnik, prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego we Wrześni.(05.06.2019)

Ewa Sławska i Violetta Zdunowska nauczycielka i dyrektorka wrzesińskiego LO.(06.06.2019)

Józef Filipiak, prezes klubu Orlik Miłosław.(07.06.2019)

Marzena Tabaczyńska, dyrektor WOK-u.(10.06.2019)

Marcin Pilip i Tomasz Mackiewicz Sieć Badawcza Łukasiewicz i dyrektor CBiRNT w Grzymysławicach.(11.06.2019)

Honorata Łysiak, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Strzałkowie.(12.06.2019)

Justyna Bielerzewska, kierownik Referatu Dowodów Osobistych w UMiG Września.(13.06.2019)

Joanna Musiałkiewicz, ze Starostwa Powiatowego we Wrześni.(14.06.2019)

Damazy Gandurski, z Wydziału Promocji i Kultury UM w Gnieźnie.(17.06.2019)

Agnieszka Pol, Paweł Kapela i Klaudia Plucińska, nauczycielka oraz uczniowie z ZSP we Wrześni.(18.06.2019)

Szymon Krajniak z UMiG Września.(19.06.2019)

 

Weronika Szambelańska, ratownik WOPR.(24.06.2019)

Natalia Wleklińska, instruktor jazdy konnej.(25.06.2019)

Agnieszka Szarpak, kierownik RMOD Grandioso.(26.06.2019)

Dorota Strzelecka, dyrektorka Galerii Sztuki w Mosinie.(27.06.2019)

Roksana Jurkiewicz, ze Stowarzyszenia Psi-jaciel z Wrześni.(28.06.2019)

Bożena Nowacka, Sekretarz Powiatu Wrzesińskiego.(02.09.2019)

Marek Przyjemski, prezes Lokalnej Grupy Działania Z Nami Warto.(03.09.2019)

Karol Nowak, zastępca burmistrza Wrześni.(04.09.2019)

Liliana Kucza, dyrektorka Powiatowej Szkoły Muzycznej I stopnia we Wrześni.(05.09.2019)

Szymon Krajniak z UMiG Września.(06.09.2019)

o. Bogdan Waliczek, proboszcz Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Biechowie.(09.09.2019)

Małgorzata Sołtysiak, pedagog Świetlicy Środowiskowej we Wrześni.(10.09.2019)

Tadeusz Szymanek, burmistrz MiG Czerniejewo.(11.09.2019)

Marek Konieczka i Agnieszka Przysiuda – Zielkowska, pomysłodawca 120-rocznicy odsłonięcia pomnika Juliusza Słowackiego oraz przedstawiciel UG w Miłosławiu.(12.09.2019)

Zuza Krajewska, autorka wystawy plenerowej “Powinno być dobrze”. “It Should Be OK” – Kolekcja Wrzesińska.(13.09.2019)

Danuta Bączkiewicz, dyrektorka Rodzinnego Domu Dziecka w Pyzdrach.(16.09.2019)

Jarosław Czyż, wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań.(17.09.2019)

Ryszard Zjeżdżałka, choreograf i kierownik artystyczny zespołu Ziemia Wrzesińska.(18.09.2019)

Zbigniew Pawłowski, prowadzący Chór Wrzosy z Wrześni.(19.09.2019)

Robert Rygiel, kierownik inspektoratu ZUS we Wrześni.(20.09.2019)

Damian Śmigielski z D.S Tattoo Studio we Wrześni.(23.09.2019)

Waldemar Grzegorek, wicestarosta Wrzesiński.(24.09.2019)

Mariusz Górecki, utytuowany cukiernik z Wszemborza.(25.09.2019)

Waldemar Andryszak, Starszy Cechu Rzemiosł Różnych we Wrześni.(26.09.2019)

Waldemar Grzegorek, wicestarosta Wrzesiński.(27.09.2019)

Mateusz Nowaczyk, koordynator projektu Zobaczmy Się(30.09.2019)

Stanisław Kałużny, prowadzący dwie grupy producenckie.(01.10.2019)

Jarosław Mikołajczyk, edukator muzealny z Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie.(02.10.2019)

Przemysław Moch, nauczyciel biologii Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 we Wrześni.(03.10.2019)

Dariusz Goliński, prezes Spółdzielni Mleczarskiej Września.(04.10.2019)

Joanna Zimna, dietetyk z Poradni Dieta System.(07.10.2019)

Danuta Torzewska, prezes Wrzesińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.(08.10.2019)

Magdalena Antosik, lekarz weterynarii.(09.10.2019)

Mirosława Andrzejaszek, Jolanta Swat, Krystyna Kierzek , Koło Gospodyń Wiejskich z Gorzykowa.(10.10.2019)

Anna Olkowska, gminna pełnomocniczka Okręgowej Komisji Wyborczej w Koninie.(11.10.2019)

Małgorzata Korfini-Stachnik, prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego we Wrześni.(14.10.2019)

Paweł Skrzypczak, dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego im.Wiosny Ludów w Miłosławiu.(15.10.2019)

Magdalena Zając, wicedyrektorka Zespołu Szkół Specjalnych Im. Janusza Korczaka we Wrześni.(16.10.2019)

Violetta Mazurkiewicz i Krzysztof Marek Nowak, dyrektor Biblioteki Publicznej MiG Września oraz prezes Stowarzyszenia Akt.(17.10.2019)

Rafał Tomaszewicz z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej z Gniezna.(18.10.2019)

Michał Ogórek, dziennikarz, satyryk.(21.10.2019)

Teresa Jabłońska, nauczycielka historii i WOS – u z LO im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni.(22.10.2019)

Michał Gadziński, Wrzesiński Włóczykij.(23.10.2019)

Małgorzata Lisiecka, kierownik biura i skarbnik LGD Z Nami Warto we Wrześni (24.10.2019)

Jarosław Czyż, przewodniczący Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Wrzesińskiego (25.10.2019)

Szymon Drzewiecki, podinspektor Wydziału Promocji Kultury i Turystyki Urzędu Miejskiego w Gnieźnie (28.10.2019)

Wojciech Rakowski, prezes klubu Morsy Klima Września (29.10.2019)

Adam Wojciński, oficer prasowy KPP we Wrześni (30.10.2019)

Damian Staniszewski i Jarosław Czyż, organizatorzy 1-listopadowych kwest (31.10.2019)
 

Bożena Gawrych, terapeuta systemowy z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej we Wrześni (04.11.2019)

Zbigniew Hupało, prezes Szpitala Powiatowego we Wrześni (05.11.2019)

Anna Hedrych – Stanisławska, zastępca Komendanta Straży Miejskiej we Wrześni Karolina Goclik i Marcin Łyskawa, pracownicy strefy płatnego parkowania we Wrześni (06.11.2019)

Mateusz Muszyński i Jakub Ziółkowski z Młodzieżowej Rady Powiatu Wrzesińskiego (07.11.2019)

Sebastian Mazurkiewicz, dyrektor Muzeum Regionalnego im. Dzieci Wrzesińskich we Wrześni i Artur Mokracki zastępca burmistrza UMiG Września (08.11.2019)

Alicja Kucharska, z OSP Komorniki (12.11.2019)

Mariusz Dopierała, przedstawiciel projektu społeczno – sportowego Pociąg Do Futbolu Września 2019 (13.11.2019)

Joanna Musiałkiewicz, kierownik Referatu Spraw Społecznych i Zdrowia ze Starostwa Powiatowego we Wrześni (14.11.2019)

Mariusz Zając, prezes Stowarzyszenia Hodowców Papug i Ptaków Egzotycznych Kakadu z Nekli (15.11.2019)

mjr Sylwin Donart, Szef Wydziału Rekrutacji WKU w Koninie (18.11.2019)

Marta Swancar i Małgorzata Wojtyś z Cukierni Sowa z Wrześni (19.11.2019)

Aleksandra Jahns, dyrektor kina Helios w Poznaniu (20.11.2019)

Rafael Wojciechowski, manager Startu Gniezno (21.11.2019)

Krystian Kędziora, koordynator Wrzesińskiego Centrum Wolontariatu (22.11.2019)

Andrzej Szablikowski, dyrektor Ośrodka Wspomagania Dziecka i Rodziny w Kołaczkowie(25.11.2019)

Tomasz Mackiewicz, kierownik Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii w Grzymysławicach (26.11.2019)

Justyna Walińska, organizatorka Raportu z fotografii (27.11.2019)

Sławomira Czarnecka, dyrektorka Samorządowej Szkoły Podstawowej w Nowym Folwarku (28.11.2019)

Paulina Grobelna, Magdalena Wojkiewicz i Dawid Wojkiewicz uczennice i absolwent ZSTiO we Wrześni (29.11.2019)

Anna Hedrych – Stanisławska, zastępca komendanta Straży Miejskiej i Adam Moskal ekspert w zakresie ekologicznego rozpalania w piecach (02.12.2019)

Elżbieta Janicka, kierownik WTZ w Rudzie Komorskiej (03.12.2019)

Krzysztof Jasiński, Piotr Michalski, Romuald Nowak, członkowie zespołu Millord (04.12.2019)

Marzena Tabaczyńska, dyrektor WOK-u (05.12.2019)

Krzysztof Zastawny, Artur Kamiński, Bogumił Koszałka, Anna Łapińska, Bike Jamboree – sztafeta rowerowa dookoła świata (06.12.2019)

Bartosz Surdyga, tata małego Franka (09.12.2019)

Dariusz Andrzejewski, dyrektor SSP nr 6 we Wrześni, Karol Nowak, zastępca burmistrza Wrześni oraz Wiktoria Nakonieczna,  uczennica VIII klasy SSP nr 2 (10.12.2019)

Elżbieta Staszak-Małecka, Powiatowa Rzeczniczka Konsumentów we Wrześni (11.12.2019)

Mag Marco, iluzjonista z Wrześni (12.12.2019)

Bernadeta Goździewicz, dyrektorka Schroniska dla Osób Bezdomnych i Ogrzewalni Markot w Zielińcu (13.12.2019)

Agnieszka Tyma, nauczyciel jogi (16.12.2019)

Mieczysław Koczorowski, prezes Klubu Turystyki Rowerowej “Wrześnianie”(17.12.2019)

Tomasz Kałużny, burmistrz Miasta i Gminy Września (18.12.2019)

Hubert Gruszczyński, burmistrz Gminy Miłosław (19.12.2019)

Jolanta i Zbigniew Janczakowie, pielgrzymi z Miłosławia (23.12.2019)

ks.Wojciech Muchyński, parafia pw. Świętego Ducha we Wrześni (24.12.2019)

Joanna Zimna, dietetyk z Poradni Dieta System (27.12.2019)

Jarosław Staszak i Adam Korzeniewski, członkowie Chóru Od Wielkiego Święta (30.12.2019)

mł. bryg. Zbigniew Rzemyszkiewicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Wrześni (31.12.2019)

Lilla Pylak, Zdzisław Siwik i Krzysztof Marek Nowak (19.04.2021)

Jacek Rybczyński, dyrygent Wrzesińskiej Orkiestry Dętej (20.04.2021)

Tomasz Radacz, Dyrektor OKSiR-u w Witkowie (21.04.2021)

Marcin Długosz, biegacz, inicjator Night Runners Września (22.04.2021)

Marcin Brzóstowicz, wokalista (23.04.2021)