Herbatka z prądem

12

Na co dzień pracuje na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, gdzie zajmuje się m.in badaniami DNA u koni. Po godzinach zajmuje się nalewkami.

Ich przygotowywanie sprawia mu ogromną przyjemność. Sławomir Stróżyk z Wrześni mógłby prowadzić swój program telewizyjny. Jego tytuł zdradzałby wszystko 'Nalewka u Sławka’. A jeśli sami chcielibyście spróbować zrobić taką nalewkę, to przepis Sławomira znajdziecie w piątkowym wydaniu Gazety Radio Września.

12 KOMENTARZE

 1. Miałem zaszczyt spróbować wyrobów Pana Sławka, powiem krótko – poezja smaku! Warto podkreślić, że przyjemność sprawia Panu Sławkowi nie tylko przygotowanie nalewek ale przede wszystkim dzielenie się nimi z innymi. Panie Sławku gratuluję i pozdrawiam 🙂

 2. Dzięki nalewce Pana Sławka zdołałam przeżyć ciężkie chwilę kiedy rodzina przyjechała na Święta. Były wyśmienite, dodawały sił i humoru 🙂

 3. Super mieć pasję, dzięki której nawet l nudna impreza rodzinna może wejść na wyższy level. A kolekcja spora. Nie wiedziałam, że jest tyle opcji na zwykłą nalewke.

 4. Nalewka od Sławka, lepsza niż herbatka.
  A nalewki dwie, to też nie jest źle.
  Jedna z pigwy, druga z wiśni,
  Co też jeszcze mu się przyśni?
  Gruszka? Agrest? Mirabelka?
  Degustacja będzie wielka.
  Kielich duży, kielich mniejszy
  I świat zaraz jest piękniejszy :):):)

  Polecam. Nalewki są wyborne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię