I KOLEJKA EKSTRAFOX/RADIO WRZEŚNIA

0

 

——————————–2011———————————

Fara Pelikan Żydowo – Czarni Czerniejewo 2:2 (2-Zober – Mudra, Galant)

Płomień Nekla – Szkółka FOX 0:3 (Waszak, Bandosz, Ratajczak)

FOXy – Fara Pelikan Żydowo 0:3 (2-Graczyk, Borowicz)

Płomień Nekla – Czarni Czerniejewo 1:4 ( Matusiak – 2-Kostrzewa, Skorniak, Zieliński)

Szkółka FOX – FOXy 3:2(2-Polityło Waszak – Bolewicz Lepczyk)

Fara Pelikan Żydowo – Płomień Nekla 5:0 (2-Graczyk, Tyszkiewicz, Matyjasek, Kokot)

Czarni Czerniejewo – Szkółka FOX 3:2 (Skorniak, Zakrzeski, Mudrak – Rolewicz, Polityło)

FOXy – Płomień Nekla 2:0 (Gruszczyńska, Lepczyk)

Fara Pelikan Żydowo – Szkółka FOX 3:1 (2-Graczyk, Borowicz; Bandosz)

Czarni Czerniejewo- FOXy 2:1 (Skorniak, Zawadzki; Tomczak)

 

Lp. Nazwa drużyny Pkt. Br.
1. FARA PELIKAN ŻYDOWO 10 13-2
2. CZARNI CZERNIEJEWO 10 11-6
3. SZKÓŁKA FOX 6 9-10
4. FOXy   3 5-8
5. PŁOMIEŃ NEKLA   0 1-14

STRZELCY:

6 – Graczyk

3 – Polityło, Skorniak

2 – Zober, Kostrzewa, Borowicz, Lepczyk, Bandosz

1 – Zieliński, Waszak, Bolewicz, Mudra, Galant, Zakrzeski, Mudrak, Rolewicz, Ratajczak, Kokot, Matyjasek, Tyszkiewicz, Tomczak, Zawadzki, Matusiak

—————————2012———————————

Szkółka WP – Szkółka FOX 5-2 (4-Andrzejewski, Janiszewski – Szwat, Walkowiak)

Płomień Nekla – FA Miłosław 5-0 (3-Jóźwiak, Nykiel Nowak)

Szkółka WP – FA Miloslaw 7-1 (5-Andrzejewski, Janiszewski, Rybacki)

Szkółka FOX – Płomień Nekla 6-1 (3-Walkowiak, 3-Szwat – Jóźwiak)

Płomień Nekla – Szkółka WP 1-3 (Jóźwiak – 2- Andrzejewski , Rybacki)

Szkółka FOX – FA Miloslaw 11-1 (6- Szwat, 3-Walkowiak, Kwaśny Pałczyński – Kibil)

 

Lp. Nazwa drużyny Pkt. Br.
1. SZKÓŁKA WP 9 15-4
2. SZKÓŁKA FOX 6 19-7
3. PŁOMIEŃ NEKLA 3 7-9
4. FA MIŁOSŁAW   0 2-23

STRZELCY:

11 – Andrzejewski

10 – Szwat

7 – Walkowiak M.

5 – Jóźwiak

2 – Janiszewski, Rybacki,

1 – Nykiel, Nowak, Kwaśny Pałczyński, Kibil,

 

 

————————————-2013————————————–

Akademia FOX – Szkółka FOX 7-3 (2-Lisiecki, Andrzejaszek, 2-Nadolny, Piasecki, samobój – Żmuda, 2-Pluciński)

Polonia Środa Wlkp – Szkółka WP 4-2 (2-Przybyłek, Ostański, Fiołka – 2-Nowacki)

Polonia Środa Wlkp – Akademia FOX 5-1 (3-Przybyłek, Kaczałka, Ostański – Piasecki)

Szkółka WP – Szkółka FOX 5-0 (3-Powała, 2- Nowacki, Saja)

Akademia FOX – Szkółka WP 4-5 (2-Andrzejaszek, Lisiecki, Nadolny – 2-Nowacki, Wietrzyński, Powła, Saja)

Polonia Środa Wlkp – Szkółka FOX 5-2 (3-Fiołka, Ostański, Przybyłek – Walkowiak, Żmuda)

 

Lp. Nazwa drużyny Pkt. Br.
1. POLONIA ŚRODA WLKP. 9 14-5
2. SZKÓŁKA WP 6 12-8
3. AKADEMIA FOX 3 12-13
4. SZKÓŁKA FOX   0 5-17

STRZELCY:

6 – Nowacki, Przybyłek

4 – Powała, Fiołka

3 – Lisiecki, Nadolny, Andrzejaszek, Ostański

2 – Żmuda, Pluciński, Walkowiak, Saja, Piasecki

1 – Wietrzyński, Kaczałka

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o