IV Bieg Bohaterów Powstania Wielkopolskiego

1
Start do ubiegłorocznego, III biegu Fot. Andrzej Górczyński

W najbliższa niedzielę 9 grudnia o godz. 13:00 odbędzie się IV Bieg Bohaterów Powstania Wielkopolskiego. Jego organizatorami są: Zespół Szkół Zawodowych nr 2 we Wrześni, Starostwo Powiatowe we Wrześni , „Stowarzyszenie „Promyk” i Samorząd Województwa Wielkopolskiego.
Najważniejsze cele tej imprezy to:
1.Upamiętnienie 100 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego.
2.Poznanie historii Powstania Wielkopolskiego.
3.Promocja biegania jako formy aktywności sportowej.
Biuro zawodów mieścić się będzie w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 przy ul. Koszarowej we Wrześni, czynne będzie od godz. 9:00. Do 12:00 trwać będzie weryfikacja zgłoszonych zawodników. O godz 13:00 nastąpi start do biegu, który usytuowany będzie na ulicy Warszawskiej. Do godz 14:30 zawodnicy będą mogli kończyć ten bieg, bo organizatorzy ustalili limit czasu właśnie na 90 minut. Meta tego biegu znajdować się będzie na ulicy Koszarowej, przed budynkiem szkoły. O godz 14.45 organizatorzy przewidzieli uroczystość dekorowania najlepszych zawodników i wręczenia nagród. Swój start potwierdziło, wnosząc stosowna opłatę. 386 zawodniczek i zawodników.

AG

1 KOMENTARZ

  1. Wielki chaos ,organizatorzy zawiedli – pozamykane miasto, ochrona biegu niekompetentna – próbowałem dowiedzieć się o trasę biegu odpowiedź ” no tu po mieście będą biegli” .Drugi z zapytanych członków ochrony biegu poinformował mnie, że” to bieg Kosynierów za chwilę startuje”!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię