Jak łyse konie!

1

Nie masz pomysłu na WALENTYNKI, a chciałabyś/chciałbyś, aby ten dzień był wyjątkowy?

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszym konkursie „Jak łyse konie”. Możecie wygrać biżuterię (400 zł), romantyczną kolację dla dwojga (200 zł), ewentualnie na otarcie łez wypad na pitę! 

Nasz konkurs przeznaczony jest dla par, zarówno tych formalnych, jak i niesformalizowanych. Podzieliliśmy go na dwa etapy. Na początek zachęcamy, abyście przesyłali nam swoje wyjątkowe zdjęcia – przedstawiające pierwszą randkę, pierwsze wspólne wakacje czy też ostatni szalony weekend w Vegas.

Zdjęcia prześlijcie na adres konkursy@radio-wrzesnia.pl. W temacie wpisujcie „14 lutego” (prosimy również o podanie w e-mailu numeru kontaktowego).

Na zgłoszenia czekamy do 5 lutego! Z nadesłanych zdjęć nasze jury wybierze 5 najbardziej zakręconych par. 8 lutego zaprosimy do studia pierwszą parę, która podczas porannej audycji na żywo (antena, Facebook) odpowiadać będzie na pytania dotyczące ich związku.

Oczywiście nasi goście nie będą słyszeć odpowiedzi swojego partnera. Osoby, które będą miały najwięcej zgodnych odpowiedzi, wygrają nagrodę główną tj. biżuterię o wartości 400 zł! Gdyby okazało się, że któraś z par ma taką samą liczbę punktów, 15 lutego zorganizujemy dogrywkę.

KONKURS PRZEZNACZONY JEST DLA OSÓB PEŁNOLETNICH.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Milena Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o