„Jankes” x2 i Victoria pokonała w Psarach Vitcovię Witkowo 2:1

0

Za na i kolejny weekend przygotowań i meczów sparingowych, jakie rozegrały drużyny piłkarskie naszego regionu. W meczu, który najbardziej interesował kibiców z Wrześni Victoria pokonała Vitcovię 2:1.

Rozpoczynamy od zespołów III ligi. Polonia Środa pauzowała. Trener Kapuściński dał wole swoim piłkarzom do 1 lipca. Mieszko Gniezno przegrał sromotnie, bo 0:4, w Stęszewie z V-ligowym Lipnem. IV ligowa Victoria na boisku w Psarach Polskich pokonała 2:1 Vitcovię Witkowo po dwóch bramkach Mikołaja Jankowskiego. To był trudny mecz dla naszego zespołu z dwóch powodów. Goście grali całą drużyną w obronie trenując warianty defensywne, a gospodarze byli bardzo zmęczeni ciężkim treningiem, jaki w minionym tygodniu zaaplikował im trener Tomasz Bekas, który po zakończeniu spotkania powiedział:

 

Trener Vitcovii Maciej Rozmarynowski dodał:

Inne zespoły naszego regionu też grały i zanotowały następujące wyniki: Płomień Nekla – Huragan Pobiedziska 0:4, Czarni Ostrowite – SKP Słupca 2:5, Bramki dla SKP: Michalak, Burda, Kwaśny, Kajdan i Wujek. Czarni Czerniejewo – Pelikan Niechanowo 5:3. Bramki dla Czarnych: Cierpiszewski 2, Pawłowski, Matuszak i gol samobójczy. Orlik Miłosław – Juniorzy Victorii Września 9:0.

AG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię