Karambol w Gutowie Wielkim

2
Karambol na K92 w Gutowie Wielkim. Fot. M. Siwiński

Aż cztery auta uczestniczyły w kolizji na K92. Sprawca uciekł.

Karambol miał miejsce na ul. Sikorskiego w Gutowie Wielkim we wtorek tuż po godz. 16:00. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że trzy auta oczekiwały na przejazd przed skrzyżowaniem z ul. Za Parkiem. Kierowca czwartego, najprawdopodobniej peugeota 307, nie zachował szczególnej ostrożności i wjechał w tył ostatniego auta, tj. audi. To z kolei uderzyło w polo, a to w ibizę.

Oprócz zniszczonych samochodów żaden z kierowców nie ucierpiał. Nie było też dużych utrudnień w ruchu, gdyż pojazdy szybko zostały przestawione na pobocze. Natomiast sprawca kolizji uciekł z miejsca zdarzenia i szuka go policja. Funkcjonariusze mają ułatwione zadanie, bo z powodu stłuczki na ulicy została rejestracja jego auta.

AKTUALIZACJA

Pijanego sprawcę wczorajszego karambolu w Gutowie Wielkim, który uciekł z miejsca wypadku, zatrzymała wczoraj wrzesińska policja.


Mówił starszy sierżant Tomasz Michalak z wrzesińskiej policji.
Sprawcy wypadku odebrano prawo jazdy. O dalszych konsekwencjach zadecyduje sąd.

(mas)

2 KOMENTARZE

  1. Sprawca kierował niebieskim Peugeotem 306, faktycznie po chwili kłótni z pozostałymi uczestnikami zdarzenia, wsiadł w samochód i odjechał w kierunku Węgierek. PS. w Gutowie Wielkim nie mamy ulicy „Za Parkiem” :).

    • Zgadza się. Taka ulica nie istnieje w Gutowie Wielkim, ale autor artykułu nie popełnił błędu. Od strony merytorycznej za słowem „Parkiem” zabrakło dopisku że ta ulica nie jest w Gutowie Wielkim. Jednakże ten artykuł nie musi być napisany bardzo spójnie. Literatura informacyjna ma za zadanie przekazać najważniejsze informacje (Co? Gdzie? Kiedy?) i zostało to uczynione.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię