Kolejne odblaski znalazły swoich młodych właścicieli

1

 W ramach wspólnej akcji prowadzonej przez Radio Września i firmę Gestamp tym razem zawitaliśmy do Samorządowej Szkoły Podstawowej w Marzeninie i Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 2 we Wrześni.

Działania te skierowane są na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez utrwalanie wśród niechronionych uczestników ruchu drogowego – pieszych, prawidłowych zachowań na drodze. Przekazywanie dzieciom i młodzieży elementów odblaskowych, których posiadanie jest konieczne podczas poruszania się poza terenem zabudowanym od zmierzchu do świtu oraz w warunkach złej widoczności jest formą edukowania, której podjęło się Radio Września i firma Gestamp. Dzisiaj duet Marta Wesołowska i Marek Jakubowski  przekazywali informacje  najmłodszym o bezpieczeństwie. Niewielki świecący element może uratować czyjeś życie. Tysiące maluchów w całym regionie codziennie maszeruje do szkoły poboczem drogi. Dlatego tak ważne są odblaski, które dzieciakom rozdajemy. W dwóch szkołach w spotkaniu uczestniczyło ponad 100 osób.

Fotogaleria poniżej

M.J.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 KOMENTARZ

  1. Odblaski sá wazne. Ale zeby robic z tego wielkie halo to przesada. Odblaski formá edukacji? Blagam. Autoreklama radia i Gestampu za darmoché i tyle. Zasponsorujcie budowé sali gimnastycznej lub cos w tym wymiarze a nie odblaski po 50gr dla kilkudziesiéciu dzieci. Paciorki dla indian.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię