Konkurs ofert na zadania pożytku publicznego rozstrzygnięty

0

SPORT

99,500,00 zł w 2021 roku gmina Nekla przeznaczy na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej. Pieniądze te zostały podzielone na 5 zadań. Jakie to zadania?

 

Mówiła podinspektor w referacie ds promocji UG w Nekli, Marta Owczarzak – Borczuch. Trzecie zadanie to zawody organizowane przez klub badmintona w Zasutowie, na to gmina przeznaczyła 2,5 tys zł, Inne zadania to:

 

Listę zadań uzupełnia Stowarzyszenie Ogończyk, które na prowadzenie zajęć strzeleckich uzyskało dofinansowanie w kwocie 4 tys zł.

KULTURA

Zadania dotyczące Kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego w gminie Nekla zostaną w tym roku dofinansowane kwotą 15 tys zł.

 

Mówiła podinspektor w referacie ds promocji UG w Nekli, Marta Owczarzak – Borczuch. Kolejne dofinansowane zadania kulturalne to:

 

 

Nekielska dotacja dla fundacji Nowoczesny Konin wzbudza zainteresowanie, dlatego obiecujemy się tej dotacji ciut bliżej przyjrzeć.

ZDROWIE

Na zadania związane z ochroną i promocją zdrowia w gminnym konkursie ofert na realizację zadań publicznych Nekla przeznaczy w tym roku 20 tys zł. Mówi podinspektor w referacie ds promocji UG w Nekli, Marta Owczarzak – Borczuch.

 

Nekielskie Towarzystwo Amazonki, na realizacje projektu Refleksologia stóp, otrzymało 4 tys. zł i będzie to cykl zabiegów dla amazonek. Ponadto…

 

Badanie wzroku pod kątek wykrywania zaćmy będą przeprowadzone w jeden dzień, natomiast pozostałe zadania realizowane będą na przestrzeni kilku miesięcy od wiosny do jesieni.

AG

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o