Kowalewski na burmistrza, Kopeć do sejmiku

12

Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało kandydata na burmistrza Wrześni. Będzie nim Jarosław Kowalewski, który od kilkudziesięciu lat prowadzi własną działalność gospodarczą. Konwent PIS-u odbył się w sobotę przed południem.

mówi Kowalewski.

Podczas spotkania zaprezentowano tez kandydatów do rady powiatu i rady miasta, a także do sejmiku województwa. Wrzesińską kandydatka do sejmiku będzie Magdalena Kopeć, która wystartuje wysokiego, trzeciego,  miejsca.

– mówi Kopeć.

Kopeć związana jest ze służbą zdrowia i pracuje od 30 lat we wrzesińskim szpitalu. (tom)

12 KOMENTARZE

    • Napewno ma znaczenie dla tych którzy kupili mieszkanie ” Na skraju” od spółki w której ta Pani była udziałowcem i zostali oszukani , deweloper wziął pieniadze a osiedle do dzisiaj nie jest dokończone

      • A to za darmo miał oddać. Rozumiem ze ludzie mieszkają w namiotach? Tak sie składa ze mieszkam na tym osiedlu były pewne trudności ale juz zostały opanowane, jeden z sąsiadów ten najbardziej roszczeniowy zniszczył parking wjeżdżając 40 tonowa ciężarówka teraz trzeba parking naprawiać. Ogólnie osiedle spoko i bezpiecznie

        • Błagam! Nie ma oświetlenia parkingu, brama się zacina, dach przecieka w mieszkaniu,grzyb wyszedł na ścianie przy drzwiach, piece gazowe montowane byly kupione pogwarancyjne, kostka na drodze żyje własnym życiem, plot sie zapada. Aha-za chwilę za plotem będzie tu obwodnica. Tez nie wspomnial. Obok tory,gdzie docelowo bedzie do 500 pociagow dziennie. Ciekawe kto mu wydal pozwolenie na budowę,bo tu gruby walek jest. A gościu nie zapewnił tego,co w aktach bylo napisane i teraz robi z ludzi idiotów.

  1. Pani Kopeć jak pani wygra to może zajmie się pani naprawa tego co pani mąż zepsuł ? Najpierw przepraszam a później zrobi pani zbiórkę na poszkodowanych przez pana Madalińskiego ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię