Kruk w Gościńcu Radia Września rozlicza Hendrysiaka

7

Bogdan Kruk, jedyny radny zasiadający w radzie powiatu od 1999 roku mówi wystąpił dzisiaj w „Gościńcu Radia Września”. Mówił m.in. o starcie wyborach oraz tarciach w jego rodzimej partii, Polskim Stronnictwie Ludowym.
Przypomnijmy, że Jarosław Hendrysiak, szef struktur powiatowych ludowców zaapelował o poparcie w wyborach do rady miasta dla Projektu Września. Hendrysiak nawołuje też do głosowania wyborach na burmistrza Wrześni na Bogumiła Kwiatkowskiego. To nie spodobało się wielu działaczom PSL-u.
Dni Hendrysiaka w PSL-u są policzone.

Całość do przeczytania w piątkowym wydaniu „gazety Radio Września”

7 KOMENTARZE

  1. Ciekawa forma wywiadu radiowego 🙂 Główny bohater przychodzi do studia z wcześniej napisanymi odpowiedziami i odczytuje je na antenie z kartki 🙂 W PSLu idzie nowe 🙂

  2. Naprawdę. Bądźmy poważni i szanujmy radiosłuchaczy 🙂
    PS. Pomyślcie nad jakąś nową audycją. Myślę, że tytuł „Odczytywanie Oświadczeń” będzie odpowiedni 🙂

  3. Widzę że młody człowiek z (jajami) nie jest wygodny bo za dużo widzi, starzy koledzy bez szkoły i pomysłu zaczeli się bać Hendrysiak powodzenia!!!!!

  4. Latka szybko lecą wiec młodzi wykształceni z pomysłami do polityki, a władza dzisiejsza do ochrony marketów które tak dumnie otwierała ostatnie lata, koniec złotych czasów, zapraszam do pracy za najniższą krajową zobaczycie jak fajnie jest w waszym powiecie z perspektywy wyborcy, a nie załatwionego po ,,TZW” znajomości stanowiska !!!! chyba że działki burmistrza i afery trzeba przypomnieć ???????

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię