Kto dyrektorem szkoły w Kołaczkowie? Faworytka odpadła

16
Wójt Teresa Waszak nie zdradza nazwiska kandydata na dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kołaczkowie. Czasu jest jednak niewiele

Miała kierować dwiema szkołami, będzie tylko jedną. Anna Zimna nie zostanie dyrektorką Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kołaczkowie.
Taką informację na dzisiejszym (2 sierpnia) posiedzeniu komisji oświaty rady gminy przekazała wójt Teresa Waszak.

 
Przypomnijmy: Anna Zimna jest dyrektorką Szkoły Podstawowej w Bieganowie. Wójt wyznaczyła ją do prowadzenia szkoły w Kołaczkowie po nieudanym konkursie na dyrektora. – Nie unikam odpowiedzialności – zastrzega.

 
Kadencja obecnej dyrektorki Stefanii Felickiej kończy się 31 sierpnia. Organ prowadzący szkołę, czyli de facto wójt wystawiła jej tylko dobrą ocenę pracy. Chcąc przystąpić do konkursu musiała być ona co najmniej bardzo dobra. (tos)

16 KOMENTARZE

  1. Co się dzieję? Wojtowa wyrzuciła z pracy długoletnią, lubianą dyrektorkę, wychowawczynie naszych dzieci, na dodatek powiedziała, że za zgodą kuratorium może zatrudnić nową dyr na dwie szkoły. To była nieprawda. Wydało się. Odwołać w referendum klamczuche. Dosyć tego.

  2. W tej gminie dużo rzeczy było robione niezgodnie z prawem. Niestety zazwyczaj ludzie ufali że tak może być. Na szczęście teraz rodzice z Kołaczkowa stanęli na wysokości zadania i udowodnili, że jak nie może być. Dyktatura w tej gminie można w końcu się skończy

  3. Zastanawiające co kierowało p.wojt chęć obsadzenia stanowiska swoim człowiekiem????czy komuś tak bardzo zależało na tym stanowisku że wykorzystał p.wojt do realizacji swoich celów????

  4. P. Wójt powołuje się na 58 art. KN, który został uchylony, dotyczył zresztą zupełnie innej sprawy. Niewiedza, czy kolejne świadome wprowadzanie ludzi w błąd?

  5. To ja nic nie rozumiem, z tego co można przeczytać pani dyrektor została powołana do dwóch szkół mimo ze nie mogła być powołana?

    • Iwona Jakubowska zrobiła świetną robotę, ale T.W. ją wyrzuca, jeszcze rok i żłobek w starej szkole przestanie istnieć, ciekawe, że nikt z rodziców nie broni Iwony i jej dorobku 🙁

  6. Pani Jakubowska prowadzi prywatny biznes, gminie nic do tego. Jeszcze rok, aby się przygotować, podbudować i iść na swoje, a nie wypłakiwać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię