Kwestowali dla Sebastianka

1

We wtorek, na wrzesińskim rynku odbyła się zbiórka na rzecz chorego Sebastiana Nowaczyka.

Pięciolatek cierpi na nowotwór złośliwy. Guz Wilmsa, z którym walczy mały wrześnianin, zaatakował jego nerki. To już trzeci nawrót tej choroby, w tak krótkim życiu.

Rodzice Sebastiana, wraz z bliskimi oraz znajomymi, przy współpracy z Fundacją Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym, zorganizowali zbiórkę publiczną, ponieważ koszty generowane przez wyjazdy na leczenie do stolicy są bardzo wysokie, a sytuacja materialna rodziny niezwykle trudna. Zbiórka przeprowadzana jest również na ewentualny wyjazd na leczenie poza granice kraju.

(MaN)

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Bartek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Bartek
Gość
Bartek

Ludzie ! To nasz mały wrześnianin ! Walczmy o niego, pomagajmy ! Nie pozwólmy rodzinie poddać się w walce przez pieniądze… Liczy się rodzina, oni robią WSZYSTKO co w ich mocy, każda chemia, każdy wyjazd to walka.. Wielu z nas ma dzieci, każdy kocha… Możemy im pomóc, wystarczą tylko dobre chęci, niewielka wpłata na konto fundacji… Dla nas będzie to jedna pizza mniej, jeden wypad ze znajomymi, jeden wyjazd do kina…….. ….a dla nich to będzie wyjazd z synem na leczenie, ciężkie leczenie, po którym nigdy nic nie jest pewne ale…. Będą spokojniejsi, pewniejsi o to, że zrobili wszystko, co… Czytaj więcej »