Marika Majewska i Andrzej Pujdak gościli w PKOl.

1
Marika Majewska z trenerem Andrzejem Pujdakiem Fot. AG

Andrzej Pujdak i jego podopieczna Marika Majewska, najlepsza w Polsce płotkarka do lat 18, wrócili z Warszawy, gdzie w siedzibie PKOL uczestniczyli w podsumowaniu X edycji kadry SAV, czyli Sportowej Akademii Veolia.

SAV to program stypendialno-szkoleniowy dla młodych sportowców, który obejmuje opieką średnio 20 reprezentantów indywidualnych dyscyplin olimpijskich rocznie. Jego beneficjentką była nasza najlepsza młoda lekkoatletka, mistrzyni Polski juniorów do lat 18, płotkarka Marika Majewska:

 

Marika Majewska rozpoczęła już przygotowania do nowego sezonu, a będzie to dla niej sezon kompletnie nowy, bo Marika przeszła do starszej kategorii wiekowej i będzie rywalizować ze starszymi od siebie dziewczynami już na wysokich płotkach:

 

My też jesteśmy ciekawi, trzymamy kciuki za naszą płotkarkę, dla której najważniejszy start halowy to mistrzostwa Polski U-20, które odbędą się w Toruniu 15 lutego. Marika wraz ze swoim trenerem Andrzejem Pujdakiem mierzą w medal. A już w najbliższą sobotę, 7 grudnia, Marika i jej trener będą gośćmi Magazynu Sportowego.

AG

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
ktoś Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
ktoś
Gość
ktoś

Andrzej ale jesteś spiety ,uśmiechnij się ciesz się z sukcesu swej zawodniczki Gratulacje.