Maserati za kilkaset tysięcy złotych skradziono we Wrześni

1

Plaga kradzieży pojazdów we Wrześni. Dzisiaj (8 czerwca) w nocy z okolic ul. Szosa Witkowska skradziono trzy samochody.

Jednym z pojazdów było warte kilkaset tysięcy złotych białe maserati ghibli (na zdjęciu). Z naszych informacji wynika, że właściciele wrócili do domu późnym wieczorem. Niedaleko swojej posesji zauważyli audi, w którym siedziała kobieta. Choć wydało im się to dziwne, to nie zwrócili na to większej uwagi. Dopiero po kradzieży skojarzyli, że mogli być wcześniej obserwowani.

Złodzieje prawdopodobnie zdjęli bramę wjazdową z zawiasów, przechwycili sygnał z kluczyka auta i odjechali w nieznanym kierunku. Jak udało nam się dowiedzieć, samochód został skradziony około godziny 2:00.

Pozostałe dwa samochody nie były aż tak wartościowe. Do momentu opublikowania tego artykułu nie otrzymaliśmy informacji o markach pojazdów. Wiadomo, że również były zaparkowane przy posesjach na osiedlu domów jednorodzinnych przy tak zwanym osiedlu Malarzy Polskich od strony ul. Szosa Witkowska.

Przypomnijmy, że 1 czerwca wrzesińscy policjanci przyjęli zgłoszenie o kradzieży BMW 520 xDrive z 2017 r. sprzed posesji przy ul. Donaja we Wrześni. Właściciel oszacował straty na 150 tys. złotych.

Jeśli ktoś z Państwa widział coś, co może pomóc w odnalezieniu skradzionych pojazdów prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji we Wrześni

(KAK)

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
kibic Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
kibic
Gość
kibic

Niech zaczną ucinać ręce złodziejom, to może niektórzy zrezygnują z “fachu”.