Mecze piłkarskie w weekend 7-8 kwietnia!

0

Od nadchodzącego weekendu grać już będą wszystkie drużyny piłkarskie naszego regionu, a to dlatego, że wreszcie rusza runda rewanżowa dla zespołów A klasy.

Rozpoczynamy od III ligi, tutaj w grupie 2, w niedzielę 8 kwietnia, o godz 16:00 w Toruniu miejscowa Elana podejmuje Polonię Środa Wlkp.

W IV lidze, w gr południe, lider Victoria Września wyjeżdża do Korony Piaski. Mecz w Piaskach rozpocznie się o godz 15:00, w sobotę 7 kwietnia.

W klasie okręgowej czekamy na przebudzenie naszych zespołów, które wiosnę rozpoczęły fatalnie. W sobotę o 17:00 Płomień Nekla podejmuje u siebie Polanina Strzałkowo, a o tej samej godzinie w Orzechowie Sparta Sklejka grać będzie z Tulisią Tuliszków.

No i na koniec A klasa. Lider 2 gr Warta Pyzdry w pierwszym meczu wiosny w sobotę o 17:00 podejmuje na własnym boisku Wartę Kramsk. Orlik Miłosław wcześniej, bo o 14:00, gra u siebie z LKS Ślesin, Victoria II w niedzielę 8 kwietnia o 17:00 gra u wicelidera, w Warcie Krzymów, a Czarni Czerniejewo występujący w gr. 1 poznańskiej A klasy grają w sobotę, o godz. 17:00, w Książu Wielkopolskim.

AG

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o