Monitoring sesji za 2,5 tysiąca (video)

2

Zgodnie z nowymi wymogami prawa, od początku nowej kadencji, obrady sesji rad miejskich, czy gminnych mają być monitorowane i online wprowadzane do sieci.

Gminy naszego powiatu od pewnego czasu przygotowywały się do zakupu odpowiednich urządzeń, umożliwiających śledzenie obrad na żywo. Gmina Miłosław zamontowała już kamerę i podłączyła system audio.

Paweł Mazurkiewicz

Koszt inwestycji, która ma mieć swoją premierę podczas pierwszej sesji nowej kadencji, to 2,5 tysiąca złotych. W porównaniu z innymi gminami naszego powiatu to tyle, co nic. Tam ich zamontowanie kosztowało kilkadziesiąt tysięcy złotych. W związku z tym, czy system jest wystarczający?

Montowanie systemu rozpoczęło się 3 tygodnie temu. Przez cały czas był na etapie prób, a jego prawdziwy sprawdzian już w najbliższy piątek, podczas 1 sesji nowej kadencji.

AG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 KOMENTARZE

  1. pogratulować jakości! za te dwa i pół to trzeba było kogoś z telefonem ustawić na sali może by było coś słychać i widać, genialna inwestycja aż dziw, że obligacji niei wypuścili na zakup sprzętu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię