Dwóch mistrzów Polski mieszka we Wrześni!

4
Bartosz Fabrycki, mistrz Polski Men's Aesthetics 2019 Fot. www.facebook.com/logi24

Bartosz Fabrycki, kulturysta, którego wzorem i mentorem był ś.p. Andrzej Brzeziński, został Mistrzem Polski Men’s Aesthetics, a Krzysztof Dembiński został Mistrzem Polski Men’s Athletic. Obaj uzyskali prawo startu na mistrzostwach świata federacji NAC, które w najbliższą sobotę odbędą się w Hamburgu.

Września kulturystyką stoi, można by rzec. Po sukcesach nieżyjącego już Andrzeja Brzezińskiego i ciągle aktywnego Jacka Czelusty nadszedł czas Bartosza Fabryckiego i Krzysztofa Dembińśkiego. Bartosz Fabrycki, 37 – letni wrześnianin, tytuł mistrza Polski federacji NAC zdobył w dniu swoich urodzin, czyli 24 listopada. Zawody odbyły się w minioną sobotę w Kartuzach. W pobitym polu wrześnianin pozostawił 25 rywali z całego kraju. Na tych samych zawodach tytuł mistrza Polski Men’s Athletic zdobył Krzysztof Dembiński, który oprócz kulturystyki realizuje swoje sportowe pasje grając w koszykówkę. Po zawodach w Kartuzach polska federacja NAC opublikowała listę reprezentantów Polski na zawody w Hamburgu, które odbędą się 30 listopada:

Do MS&MR Universum zakwalifikowali się:
Ms.Figure:
Edyta Woźnicka-Bosak
Aneta Wójcicka

Weterani:
Arkadiusz Demidowicz
Jacek Czelusta (Września)

Ms.Shape:
Katarzyna Pestka
Monika Garska

Men’s Aesthetics:
Fabrycki Bartosz (Września)

Men Athletic:
Marcin Brzozowski
Krzysztof Dembiński (Września)

Men Body:
Jakub Pestka
Cezary Bodalski

My już wiemy, że z przyczyn osobistych Bartosz Fabrycki na zawody do Hamburga nie pojedzie.

AG

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
WERAAndrzej GórczyńskiNiuniekSzymciu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Szymciu
Gość
Szymciu

Serio?
Wielka mistrz pan Fabrycki.???
Macie o kim pisać. Człowiek który zostawił w tyle 25 zawodników? W Kartuzach w swojej kategorii był jedyny, za nim nikogo nie było, czyli był ostatni. A Wy dziennikarze nawet tego nie sprawdzicie by być rzetelnym.
Człowiek który na swoim profilu pisze, że robi konsultacje jak brać nielegalne środki jak hormon wzrostu czy sterydy. To jest śmiech.

Oj żałosne czasy nastały.

Niuniek
Gość
Niuniek

Przygotowanie zawodnicze na okres jesienno zimowy jest zdecydowanie trudniejsze aniżeli wiosna lato to że był jedyny i to żue było 25 zawodników w każdej kategorii to znaczy tylko że zawodnik musi trzymać formę praktycznie cały rok A to już jest wyczyn i obciążenie dla zawodnika i dla jego organizmu więc liczy się fakt że gość przygotował się sumiennie gdzie musiał walczyć z pokusami przy diecie i innymi rzeczami w tym okresie. Nie wiedząc że będzie pierwszy czy ostatni. Reprezentował Wrześnie udało mu się a jak widzimy po zdjęciach forma była klasowa więc i tak szansa była ogromna. Byłem kiedyś zawodnikiem… Czytaj więcej »

WERA
Gość
WERA

tu macie link do tych zawodów, w całości można sobie obejrzeć 2godziny.

https://www.youtube.com/watch?v=JSVxdNUYRuw

Fabrycki był pierwszy bo startował sam :D, Dębiński – brawo a Czarli 1960 jak zwykle ostatni bo sędziowie go oszukali 😀