Nastrojowy i zmysłowy – Janusz Radek

0

Było rozrywkowo i bardzo nastrojowo. Janusz Radek zaśpiewał piosenki z własnego repertuaru oraz utwory Czesława Niemena. Koncert odbył się w minioną sobotę w kościele poewangelickim w Miłosławiu, a jego organizatorami było wrzesińskie starostwo powiatowe wspólnie ze stowarzyszeniem Kulturalny Miłosław.

Podczas pierwszej części koncertu wokalista i kompozytor zaskarbił sobie sympatię publiczności poprzez szczery i bezpośredni kontakt. Była to bardziej rozrywkowa część. Po niej nastąpiła prezentacja wolniejszych utworów nawiązujących do zbliżających się Walentynek. Zaprezentował w niej m.in. jeden ze swoich najnowszych utworów „Żałuję każdego dnia bez Ciebie”. Jest on zapowiedzią płyty opartej na tzw. domówkach, czyli internetowych spotkaniach z fanami. Artysta zaprezentował również piosenki zapowiadające kolejną płytę Poświatowska/Radek oraz utwory Niemena. Po koncercie wokalista razem z trio jazzowym dostał owację na stojąco od licznie zebranej publiczności.

Cała rozmowa z Januszem Radkiem zostanie zaprezentowana dzisiaj po godzinie 15:00 na antenie Radia Września. Będzie ją można również przeczytać w piątkowym wydaniu naszej bezpłatnej gazety Radio Września.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię