Nie było gwałtu zbiorowego. Oskarżeni zostali uniewinnieni

2
Do zdarzenia miało dojść w czerwcu 2020 r. Podejrzani zostali aresztowani dopiero po kilku miesiącach - 16 marca ub.r. Fot. Grzegorz Pabich

Mieli zgwałcić młodą kobietę, tymczasem zostali uniewinnieni. Dziś (22 czerwca) w Sądzie Okręgowym w Poznaniu zapadł wyrok w głośnej sprawie sprzed dwóch lat.
Oskarżeni – 29 i 30-letni mieszkańcy powiatu wrzesińskiego – zostali oczyszczeni z zarzutu. Proces toczył się za zamkniętymi drzwiami.

 
– mówi adw. Monika Imas, która broniła oskarżonych.
Tymczasem prokurator domagał się uznania ich winnych i skazania na 10 lat pozbawienia wolności.

 
Obaj oskarżeni są już na wolności. W areszcie spędzili rok i trzy miesiące. Wyrok, który usłyszeli jest nieprawomocny. (tos)

2 KOMENTARZE

  1. Noooooo wkoncu prawda wyszla na jaw, teraz po uprawomocnieniu wyroku zapraszam wszystkich ekspertow z gazet i naszego wspanialego radia o przeprosiny dla chlopakow, skoro tak latwo przychodzily wam krzykliwe naglowki i zaoczne wyroki to nie powinno byc problemem przeprosic bo naprawde wyrzadziliscie im krzywde w pierwszych chwilach, a pani latawicy zycze milego ukrywania sie w szwajcarii bo tu ma pojechane na kazdym kroku, pozdro Panowie duzo zdrowia dla Was!

  2. Niedługo wszyscy się dowiedzą jak było naprawdę i wam kopara opadnie wszystkim jak się dowiecie jaka „biedna” i niewinna jest Pani K. 😂😂😂 Jezu jaki wstyd tak wychować dziecko, gdzie trzeba popełnić błąd….mam nadzieje, ze życie będzie miała tak piękne jak oskarżeni przez ostatnie kilkanaście miesięcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Podaj swoje imię