Oburzające sceny we wrzesińskim szpitalu

11

Wyzwiska, agresja, krzyk…tak wyglądało dzisiejsze popołudnie we wrzesińskim szpitalu. Osoby, które chciały wykonać badanie w kierunku koronawirusa w ten sposób zachowały się w stosunku do pielęgniarek, które pracowały w punkcie pobierania wymazów. Sytuacja była tak napięta, że na miejsce musiała zostać wezwana policja.

W imieniu wszystkich pracowników szpitala prosimy Was o powstrzymanie nerwów. Takie zachowania nie pomagają, wręcz przeciwnie. Agresja, to coś, czego w tej sytuacji potrzeba najmniej. Każdy z nas jest zdenerwowany, każdy z nas naraża się na zakażenie, gdy tylko wyjdzie z domu…choćby po zwykłe zakupy do niewielkiego sklepu. Rozumiemy, że to stresująca sytuacja, ale tak po prostu nie można. Niżej załączamy opis tego co się działo pod szpitalem głosem dyrektorki do spraw administracyjno-inwestycyjnych, Urszuli Kosmeckiej. (KAK)

11
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
5 Thread replies
7 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
EdaJozinJadwigaTomaszBeata Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Arek
Gość
Arek

Trzeba być idiotą żeby nie mając powodów stać w kolejce do przeprowadzenia loterii testowej. Każdy kto ma choć odrobinę oleju w gowie wie, że to gówno a nie test.

Łukasz
Gość
Łukasz

Możesz rozwinąć?

UKMCu
Gość
UKMCu

Prawda

Zygfryd
Gość
Zygfryd

A jakieś rzetelne źródła na poparcie tej tezy? Czy tylko powielane przez konfederaty bzdury z dna internetu?

Inga
Gość
Inga

Byłam tam dziś 4h dokładnie przy opisanej przez radio sytuacji. I wyglądało to Upelnie inaczej. Nikt nikogo nie obrażał nie było obelg ludzie próbowali tylko uzyskać od Pan informacje gdzie się zapisać na test bo niestety samo skierowanie od lekarza nie wystarczy. A oddzwonienie się na nr tel 530013174 graniczy od 2 dni cudem. Nie ma opcji. Panie niestety nie potrafily udzielić informacji gdzie dzwonić co zrobić w tej patowej sytuacji. Szpital ma za mała ilość testów. Panie jedynie poinformowały nas ze można czekać do 22 aż skończą testować prywatnych pacjentów ale i tak już widzi że nie wystarczy testów… Czytaj więcej »

Tomasz
Gość
Tomasz

Potwierdzam co pisze Inga. Poza jednym gościem który faktycznie lekko przesadził i głośno wyzywał, choć bardziej to był krzyk rozpaczy nie na Panie tylko na system. W aucie miał malutkie dziecko z gorączka. Natomiast Pani że szpitala która się tak ładnie wypowiedziala. Nie trzeba było się dla radia mądrować tylko przyjsc i pacjentom wyjaśnić co się dzieję, odciążyła by wtedy te nic nie winne Panie. Czy sprawdziła Pani ilość testow ile miały te Panie a ilu zapisanych pacjentów?! Raczej nie! Bo łatwiej się zza biurka wymądrzać. Ja sprawdziłem wraz z Paniami. O godz 18 było jeszcze 66 pacjentów… A testów… Czytaj więcej »

Mikołaj
Gość
Mikołaj

Wymazać wszystkich? Dobre słowa! Służba zdrowia wymazuje ludzi z życia! Nie widzą propagandy ze strony rządu i uczestniczą w ludobójstwie. Obudźcie się zanim będzie za późno, chociaż wydaje mi się, za już jest….

Beata
Gość
Beata

Już jest za późno…..niestety.

Jadwiga
Gość
Jadwiga

Tomasz – to może wczoraj. Kilka dni wcześniej grupa ludzi rzucała ku… Chu… Szydzili, utrudniali pracę.

Jozin
Gość
Jozin

Żenada…. teraz w końcu ludzie zaczynają widzieć jak to wszystko działa…. teraz już nikt nie wyjdzie na balkon, żeby bić im brawa… lekarze i zarządzający ponad prawem…

Eda
Gość
Eda

Ta służba zdrowia to jeden cyrk. Człowiek chory a ma chodzić i błagać o test. Sami powinni prosić się o to by ludzie robili testy. Chorych jest pewnie razy kilka niż to co podają.